A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12741 2016.11.11. 15:26

Érdekes dolgok mentek át a QA-n ebben a Shadow Complexben. Van egy rész, ahol egy kisebb hadsereg jön szembe, csak toronnyal lehet őket legyakni. Utána bementem egy raktárba, és ott ment a játék. Igen ám, de ha itt kilépsz a játékból vagy meghalsz a következő checkpointig, akkor a raktárban kezdesz, mindenki respawnol, torony és fedezék nélkül kellene a fél világot kiirtani, ami lehetetlen. Sajnálom, hogy a bundlipénzemből jutott az Epicnek is ezért a hulladékért.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12742 2016.11.11. 16:14

Zóanagyvarázsló írta:Érdekes dolgok mentek át a QA-n ebben a Shadow Complexben. Van egy rész, ahol egy kisebb hadsereg jön szembe, csak toronnyal lehet őket legyakni. Utána bementem egy raktárba, és ott ment a játék. Igen ám, de ha itt kilépsz a játékból vagy meghalsz a következő checkpointig, akkor a raktárban kezdesz, mindenki respawnol, torony és fedezék nélkül kellene a fél világot kiirtani, ami lehetetlen. Sajnálom, hogy a bundlipénzemből jutott az Epicnek is ezért a hulladékért.
A mafia 2-ben meg nem egyszer úgy kapod meg az irányítást, hogy centikről lő egy tucat ember rád az autóban. Aztán addig nyomod a restartot, amíg RNGeesus meg nem szán és továbbenged.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12743 2016.11.11. 16:21

hüle Nintendo mar megint... tudom vannak mar review-k, de nem mondtam le a Classic Mini NES elörendelest, mivel mar honapok ota nem lehet rendelni se. gondoltam kiprobalom.
szoftver okes, meg a CRT filter is fun, de basszus a KABELEK.
aramellatas: mini usb - usb kabel. fasza, dugjam a tevebe? tul messze van. vegyek adaptert? hasznaljam telefon "töltöjet"? mehhh
kontroller: wired, kb. 1 meter hosszu. AGYFASZ.

visszacsomagoltam, aztan megneztem mennyiert aruljak eBay-en a hiénák az amugy 70 euros kütyüt: 140-250 ojro. LOAL
belöttem 130-ra allesz inkluzive, KETTÖ perc mulva leütöttek. ugyhogy ma rendelek egy sushi tálat. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12744 2016.11.11. 17:13

SlickAdam írta:hüle Nintendo mar megint... tudom vannak mar review-k, de nem mondtam le a Classic Mini NES elörendelest, mivel mar honapok ota nem lehet rendelni se. gondoltam kiprobalom.
szoftver okes, meg a CRT filter is fun, de basszus a KABELEK.
aramellatas: mini usb - usb kabel. fasza, dugjam a tevebe? tul messze van. vegyek adaptert? hasznaljam telefon "töltöjet"? mehhh
kontroller: wired, kb. 1 meter hosszu. AGYFASZ.

visszacsomagoltam, aztan megneztem mennyiert aruljak eBay-en a hiénák az amugy 70 euros kütyüt: 140-250 ojro. LOAL
belöttem 130-ra allesz inkluzive, KETTÖ perc mulva leütöttek. ugyhogy ma rendelek egy sushi tálat. :idiota:
Tényleg a konzol a legjobb befektetés. Milyen ára lesz a csodaprónak, ha szépen csekkerbórdol!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12745 2016.11.11. 17:17

benőmenő írta:A mafia 2-ben meg nem egyszer úgy kapod meg az irányítást, hogy centikről lő egy tucat ember rád az autóban. Aztán addig nyomod a restartot, amíg RNGeesus meg nem szán és továbbenged.
Végül is sikerült megoldanom, mert aztán kiderült, hogy csak egy képernyőnyi csúnyát kell likvidálni, de nem a teljes kompániát, az csak szkript volt. Mondjuk így is vicces, hogy megcsinálsz egy részt, aztán kiszopósodva ment utána, de már belejöttem, így annyira nem vészes. Jó párszor le kellett tudnom, mert odébb volt a checkpoint. (Nem túl messze amúgy.)

Persze minden célzásrásegítés nélkül, insane-en pörög, szóval normálon lehet, hogy ebből kevesebb érezhető. Viszont ez alapján később még menthet csúnyább pozíciókban is, messze még a vége.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12746 2016.11.11. 18:08

csodás...
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #12747 2016.11.11. 18:31

neo pc olcsón, nincs ezzel semmi gond
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12748 2016.11.11. 18:40

Ezért nem hagyom soha többé, hogy a fejlesztőkre/managerek döntéseire legyen bízva amit kapok, legalább opciók szintjén.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12749 2016.11.11. 19:58

SlickAdam írta:csodás...
asonyteknóistenekmegcsinálták.mp4
Várom artyt, hogy megmagyarázza miért is nem szabad a Last of Us példáját komolyan venni. Elvégre mással tutira nem fordulhat ez elő.

Azért remélem, patchelik még. Elvileg arról volt szó, hogy Prón TILOS rosszabb fps-t hozni, mint vanillán. Aztán persze mondhatja magának a Sony, hogy a beton 30-at tudja mindkettő.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12750 2016.11.11. 20:18

A tegnapi psp4pro tesztelés szinte eredmény nélkül zárult a kibaszott foslék psn miatt, de a kíváncsiságomat meghozta, szal elő lehet venni a golyószórókat, ma vettem egy gépet. Inkább tesztelni mint játszani, szal nemtudom meddig lesz meg, de egyelőre folynak a tesztek. Majd írok ha lefutott minden amit egyáltalán érdemes megnézni :) :bdead:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12751 2016.11.11. 20:22

Moby írta:A tegnapi psp4pro tesztelés szinte eredmény nélkül zárult a kibaszott foslék psn miatt, de a kíváncsiságomat meghozta, szal elő lehet venni a golyószórókat, ma vettem egy gépet. Inkább tesztelni mint játszani, szal nemtudom meddig lesz meg, de egyelőre folynak a tesztek. Majd írok ha lefutott minden amit egyáltalán érdemes megnézni :) :bdead:
A fű meg zöld :hehe:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12752 2016.11.11. 20:43

Moby írta:A tegnapi psp4pro tesztelés szinte eredmény nélkül zárult a kibaszott foslék psn miatt, de a kíváncsiságomat meghozta, szal elő lehet venni a golyószórókat, ma vettem egy gépet. Inkább tesztelni mint játszani, szal nemtudom meddig lesz meg, de egyelőre folynak a tesztek. Majd írok ha lefutott minden amit egyáltalán érdemes megnézni :) :bdead:
hogyhogy meddig lesz meg? amott irtad, hogy allvanyt is veszel hozza, meg 4K tevet is. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12753 2016.11.11. 20:48

SlickAdam írta:hogyhogy meddig lesz meg? amott irtad, hogy allvanyt is veszel hozza, meg 4K tevet is. :banplz:
Állvány az kibaszottul kell. KELL.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12754 2016.11.11. 20:52

DanielT írta:Állvány az kibaszottul kell. KELL.
mer' elere allitva alvannyal csendesebb (amugy nem szellözik pörrrfekt). vagyis ugyanolyan hangos, mint fektetve, no. de ugy designosabb allitolag. gondolom...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12755 2016.11.11. 20:56

SlickAdam írta:mer' elere allitva alvannyal csendesebb (amugy nem szellözik pörrrfekt). vagyis ugyanolyan hangos, mint fektetve, no. de ugy designosabb allitolag. gondolom...
És neki designosan KELL. A PS4 Pro.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12756 2016.11.11. 20:59

SlickAdam írta:hogyhogy meddig lesz meg? amott irtad, hogy allvanyt is veszel hozza, meg 4K tevet is. :banplz:
Mivel máshogy nem fér el bazzeg. Tegnap itt bénáztunk a másikkal, hogy hova a faszomba tegyük le. Nem vagyok hellyel felkészülve. A szépgép felborított mindent. Az uralja az asztalt. A 4k tévén meg már hónapok óta kínlódok. A családi tévén nem jó tesztőgetni, itt az alkalom végre :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #12757 2016.11.11. 21:01

DanielT írta:És neki designosan KELL. A PS4 Pro.
Nem, designosan a pécé kell. Amíg az nem volt designos addig volt helyem, mer be volt baszval az asztal alatti szekrénybe. Aztán jött a faszaház, meg a harisnyázás, és a gép kiköltözött a barlangból egyenest az asztalomra. Azóta nincs helyem semmire :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #12758 2016.11.11. 21:05

Az állvány meg azér kell, mer anélkül oldalra baszva megsül a gecibe. Tesztelve. Most a gyerekek fa vasúti sínkészletéből két összekötő elemén áll :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12759 2016.11.11. 21:09

Moby írta:Nem, designosan a pécé kell. Amíg az nem volt designos addig volt helyem, mer be volt baszval az asztal alatti szekrénybe. Aztán jött a faszaház, meg a harisnyázás, és a gép kiköltözött a barlangból egyenest az asztalomra. Azóta nincs helyem semmire :D
És pörög már rajta a BF1? Következő logikus lépés.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12760 2016.11.11. 21:17

DanielT írta:És pörög már rajta a BF1? Következő logikus lépés.
Próbáltam tesztre szerezni egyet, de egyelőre nem jártam sikerrel. Megnézném pedig.
Avatar
Necro

Hozzászólás #12761 2016.11.11. 21:24

Az a gond hogy ma néztem másfél óra Bloodborne videót és hát eléggé játszani kéne...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #12762 2016.11.11. 21:25

SlickAdam írta:csodás...
phpBB [media]
Ezt nem hiszem el... Kb. az egyetlen dolog, ami miatt talán elgondolkodtam volna, hogy valaha lesz ilyenem: a betonhatvan fullhd-n. Ez így szart sem ér.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12763 2016.11.11. 21:40

Greyfox írta:Ezt nem hiszem el... Kb. az egyetlen dolog, ami miatt talán elgondolkodtam volna, hogy valaha lesz ilyenem: a betonhatvan fullhd-n. Ez így szart sem ér.
butan oldottak meg, de azert csak Naughty-ekrol van szo. biztos vagyok benne, hogy valtoztatnak ezen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12764 2016.11.11. 21:43

Moby írta:Próbáltam tesztre szerezni egyet, de egyelőre nem jártam sikerrel. Megnézném pedig.
Hát persze, hogy megnéznéd. Imádnád. Teljesen más lenne az AMD lowspec pécén. PRÓ!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12765 2016.11.11. 21:44

Moby írta:Mivel máshogy nem fér el bazzeg. Tegnap itt bénáztunk a másikkal, hogy hova a faszomba tegyük le. Nem vagyok hellyel felkészülve. A szépgép felborított mindent. Az uralja az asztalt. A 4k tévén meg már hónapok óta kínlódok. A családi tévén nem jó tesztőgetni, itt az alkalom végre :D
en szolnek a kiffiamnak, hogy nyomja oda a falhoz, amig atütök rajta egy 100-as szöget. :nezze: :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12766 2016.11.11. 21:47

Na, Miki, teljesen vadállat az új BIOS, tedd fel nyugodtan. :eljen:

Nem egy vertikálisan is felállítható PRÓ gép, de azért ez is valami. :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #12767 2016.11.11. 22:10

Moby írta: a kíváncsiságomat meghozta, szal elő lehet venni a golyószórókat, ma vettem egy gépet.
Csatolmányok
tumblr_ngvpl1c3Zi1thlfabo1_400.gif
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12768 2016.11.11. 22:14

Épp az étcsokit zabálom kétpofára A mártfűi rém után. Ha esetleg megnéztétek és szokásotok kaját venni a moziba, ne tegyétek. Nem szoktam ilyenekre érzékeny lenni, de itt tényleg baromira indokolt a 18-as karika.
Ezek után fura lenne azt írni, hogy "jó", mert elég szarul érzi magát tőle az ember, viszont kifelé jövet meglepődve konstatáltuk, hogy 2 óra volt, ami egyáltalán nem tűnt fel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12769 2016.11.11. 22:15

Egyébként az a zseniális, hogy most a PS4 és főleg a Bone userek érezhetik szarul magukat, mert rosszabb(lényegében ultra hulladék) minőséget kapnak, mint a vertikálisan állított PRÓSOK. Aztán jön a Scorpio, ami erősebb lesz és azon fog minden jobban futni mint a PRÓN.

Valaki mindig a fasz rossz végén van, de főleg mindenki a TLOU -hoz hasonló esetek miatt. A marketingelhető fícsörök miatt egy kibaszott játék nem lesz tükör60, akármilyen gépet is nézünk. Na jó, a Forza 7 esetleg.

Moby, HDR tévé ugrik akkor? Aranyozott prémium HDMI kábel esetleg? Valami jó nano-homeopátiás-zsírbontó?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12770 2016.11.11. 22:22

SlickAdam írta:csodás...
https://youtu.be/a58dH2OzgB0?t=2m55s
Eddig kvázi három platformból, egyiken sem tudták belőni fixre. Elmennek ezek a picsába.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12771 2016.11.11. 22:30

DanielT írta:A marketingelhető fícsörök miatt egy kibaszott játék nem lesz tükör60
Hát dehogyisnem. Pécén. Amúgy elég sok propeccses cuccban kétopciózás van. Csakhát láthatóan ezekbe olyan túlsok energiát nem öltek. Pontosabban kurvanagy különbségek vannak a peccselt cuccok minősége között. Mondjuk nekem az is rejtély, hogy a tlou peccs mi a ráknak, pláne ilyen minőségben. Arról már nem a bőrt, de a belet is kihúzták. Hagyni kéne azt már.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12772 2016.11.11. 22:32

DanielT írta:HDR tévé ugrik akkor? Aranyozott prémium HDMI kábel esetleg? Valami jó nano-homeopátiás-zsírbontó?
Hádéerr - csekk. Aranyozás - csekk. zsírbontó - ...nemtudom mi ez, de gecijól hangzik, szal csekk!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12773 2016.11.11. 22:33

Moby írta:Hagyni kéne azt már.
Tehát már készíted a helyet a TLOU Re-remastered HDR 4K collector's editionnak+vertical stand. :mf2:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12774 2016.11.11. 22:34

DanielT írta:Na, Miki, teljesen vadállat az új BIOS, tedd fel nyugodtan. :eljen:

Nem egy vertikálisan is felállítható PRÓ gép, de azért ez is valami. :wilting:
Na, beérett? :) Én gondolkodtam hogy elfektetem a házat és akkor vertikális lesz a vga, ugy az jo lehet?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12775 2016.11.11. 22:35

Moby írta:Hát dehogyisnem. Pécén.
Azt én tudom jól, úgy értettem, hogy prolifalván hozhatnak ki bármit, igazi videójáték minőség soha nem lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12776 2016.11.11. 22:38

DanielT írta:Tehát már készíted a helyet a TLOU Re-remastered HDR 4K collector's editionnak+vertical stand. :mf2:
Nem kell készítenem, nekem az megvan digitalban fasztudjamióta :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #12777 2016.11.11. 22:41

DanielT írta:Azt én tudom jól, úgy értettem, hogy prolifalván hozhatnak ki bármit, igazi videójáték minőség soha nem lesz.
Ez a kétopciós izé azt mutatja, hogy van valamiféle törekvés, vagy legalábbis értik néhányan merre kéne menni. Hogy fognak-e...nanemtudom. Amúgy így nyócadik nekifutásra sikerült a sonynak csinálni egy nem-üvöltő gépet. Bár ez itt senkit nem érdekel :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12778 2016.11.11. 22:45

Moby írta:Nem kell készítenem, nekem az megvan digitalban fasztudjamióta :D
Ok, de ha már ennyire leírtad mint döglött tetemet, akkor mobykusnak tűnne, ha vennél belőle gyorsan egy 50 ezres újrakiadást és aztán abban multiznál mondjuk 130 órát. Aztán elmondd mekkora szar. Majd platináznád 2 másik profilon. :wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #12779 2016.11.12. 09:37

Moby írta:A tegnapi psp4pro tesztelés szinte eredmény nélkül zárult a kibaszott foslék psn miatt, de a kíváncsiságomat meghozta, szal elő lehet venni a golyószórókat, ma vettem egy gépet. Inkább tesztelni mint játszani, szal nemtudom meddig lesz meg, de egyelőre folynak a tesztek. Majd írok ha lefutott minden amit egyáltalán érdemes megnézni :) :bdead:
amugy, ha eladod és jóárasítottan akarod eladni, dobsz egy privit, hogyesetleg én megvenném-e annyiér? :D

elvileg használtan má' nem szavazok a pénztárcámmal, nem? :D ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #12780 2016.11.12. 09:42

DanielT írta:Egyébként az a zseniális, hogy most a PS4 és főleg a Bone userek érezhetik szarul magukat, mert rosszabb(lényegében ultra hulladék) minőséget kapnak, mint a vertikálisan állított PRÓSOK. Aztán jön a Scorpio, ami erősebb lesz és azon fog minden jobban futni mint a PRÓN.
csakhogy ezt a szar érzést lényegében a fórumtopikok és az ilyen háeszek gerjesztik! :D

köszb*zmeg :D egyébként tényleg mérgező.... esgéps4 topikba is járok és kurvaszar látni, ahogy a többi gyerek bontja az ajándékát :(
és minden prósított játéknál újra és újra lejátszódik majd: én nem kaptam semmit! :(

kurva anyád sony. és jövőre majd ms is.
Avatar
arty

Hozzászólás #12781 2016.11.12. 09:44

benőmenő írta:Eddig kvázi három platformból, egyiken sem tudták belőni fixre. Elmennek ezek a picsába.
ps4en a remazter abszolájte vállalható. nem forza60, de eléggé60. vagyis nagyon60. szal bár ez lenne a gödör alja....
Avatar
arty

Hozzászólás #12782 2016.11.12. 09:46

DanielT írta:Azt én tudom jól, úgy értettem, hogy prolifalván hozhatnak ki bármit, igazi videójáték minőség soha nem lesz.
Ennyi erővel soha nem is létezett. Ugye ezt is belértetted? Vagy azt a nosztalgiafaktor és/vagy mer anno te is prolifalván éltél nem szabad beleérteni...? :PPPP
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12783 2016.11.12. 09:47

arty írta:csakhogy ezt a szar érzést lényegében a fórumtopikok és az ilyen háeszek gerjesztik! :D

köszb*zmeg :D egyébként tényleg mérgező.... esgéps4 topikba is járok és kurvaszar látni, ahogy a többi gyerek bontja az ajándékát :(
és minden prósított játéknál újra és újra lejátszódik majd: én nem kaptam semmit! :(

kurva anyád sony. és jövőre majd ms is.
Ne aggódj, hamarosan nálad is ott lesz a következő cucc a sorban, ami ellen "küzdesz". :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12784 2016.11.12. 09:48

arty írta:Ennyi erővel soha nem is létezett. Ugye ezt is belértetted? Vagy azt a nosztalgiafaktor és/vagy mer anno te is prolifalván éltél nem szabad beleérteni...? :PPPP
Már megint nem akarod érteni. Konzol != proli. A #Sikergen konzol = proli.

És létezett. Csak kimaradtál belőle, ahogy ezerszer elmondtuk, ezért nem érted.
Avatar
arty

Hozzászólás #12785 2016.11.12. 09:49

DanielT írta:Ok, de ha már ennyire leírtad mint döglött tetemet, akkor mobykusnak tűnne, ha vennél belőle gyorsan egy 50 ezres újrakiadást és aztán abban multiznál mondjuk 130 órát. Aztán elmondd mekkora szar. Majd platináznád 2 másik profilon. :wilting:
Rájöttem, hogy a topik akkor legszórakoztatóbb, ha más kárára a végletekig(!!!) megy a basztatás :D (má a kölkök jöttek nézni, min röhögök itt ennyire, má' a könnyem is kicsordult)

köszönöm moby, köszönöm topik!
Avatar
arty

Hozzászólás #12786 2016.11.12. 09:51

DanielT írta:Már megint nem akarod érteni. Konzol != proli. A #Sikergen konzol = proli.
Abban a pillanatban megértem, amikor a DF kirak 25 olyan retróvideót, amiben a címek tükör60al mennek. Addig bocsika, de ... nem. Törekvés meg van a 60ra, ebben a genben is egész sokan megpróbálták! Bevallom én azt hittem, annak mostanra totál leáldozik :( (ratchet/insomniac comingout óta, miszerint a nép... izé, a prolik nem látják, nem igénylig a 60at)

Plusz mellettem áll a 30frémes, százórás, pgr4 statod/profilod :mf2:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.11.12. 09:52-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12787 2016.11.12. 09:52

arty írta:Rájöttem, hogy a topik akkor legszórakoztatóbb, ha más kárára a végletekig(!!!) megy a basztatás :D (má a kölkök jöttek nézni, min röhögök itt ennyire, má' a könnyem is kicsordult)

köszönöm moby, köszönöm topik!
Gratulálok, hogy megértetted a leáld célját így tizensok év után :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12788 2016.11.12. 09:53

Moby írta:Gratulálok, hogy megértetted a leáld célját így tizensok év után :banplz:
Kicsit lassú a fiú, de így szeretjük. :banplz: :puszi:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12789 2016.11.12. 09:54

Na Moby, inkább mesélj milyen a PRÓ? Mit tolsz rajta? Élvezed az AMD szagot?
Avatar
arty

Hozzászólás #12790 2016.11.12. 09:55

Moby írta:Gratulálok, hogy megértetted a leáld célját így tizensok év után :banplz:
De éppen ezen végletesség miatt túl sok jó embert vesztettünk, így ritkán lehet konfrontálódni, kevés a súrlódási felület. Néha téged is féltelek, annyit kapsz :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #12791 2016.11.12. 09:56

DanielT írta:Na Moby, inkább mesélj milyen a PRÓ? Mit tolsz rajta? Élvezed az AMD szagot?
Írok egy rövid összefoglalót a témában talán még ma. Amúgy nem, a kölök gyúrja rajta az LBP3-at.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12792 2016.11.12. 10:00

arty írta:De éppen ezen végletesség miatt túl sok jó embert vesztettünk, így ritkán lehet konfrontálódni, kevés a súrlódási felület. Néha téged is féltelek, annyit kapsz :D
Azon ne izgulj :) Bele bírok nézni a tükörbe, a görbébe is :D Nem mellesleg én is jól szórakozom természetesen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12793 2016.11.12. 10:11

Moby írta: a kölök gyúrja rajta az LBP3-at.
Volt hozzá PRÓpecs? :wow2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12794 2016.11.12. 11:00

DanielT írta:Volt hozzá PRÓpecs? :wow2:
Nem :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12795 2016.11.12. 11:05

Moby írta:Nem :(
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #12796 2016.11.12. 12:02

DanielT írta:Kép
Ne is mond...kivan az egész család miatta.
Avatar
Botond

Hozzászólás #12798 2016.11.13. 07:10

iOSre meg kijött a Total War:Rome1! :worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #12799 2016.11.13. 07:39

Micsu írta:neo pc olcsón, nincs ezzel semmi gond
Dishonored2 milyen? Reviewek alapján nem annyira sima PC-n, mint neon, mert 1080assal 1080pben nem maxon is megnyalja alulról a 20fpst olyan jól sikerült port. Szóval bannerba nem csak a neo patchért imádkozás az indokolt...
Jó, mondjuk 1080p, jogos, tök irreleváns, már a telefonom is 1440p, nincs semmilyen cucc már ilyen antik felbontással a közelemben. ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12800 2016.11.13. 08:28

Botond írta:Dishonored2 milyen? Reviewek alapján nem annyira sima PC-n, mint neon, mert 1080assal 1080pben nem maxon is megnyalja alulról a 20fpst olyan jól sikerült port. Szóval bannerba nem csak a neo patchért imádkozás az indokolt...
Jó, mondjuk 1080p, jogos, tök irreleváns, már a telefonom is 1440p, nincs semmilyen cucc már ilyen antik felbontással a közelemben. ;)
Na az ilyennek semmi köze a felbontáshoz, fogadni mernék rá, hogy 8K-ban is ugyanígy viselkedik.

Engem ugyan nem érdekel egyáltalán, de láttam valami olyat, hogy low -ra állítja a CPU affinity-t a játék és ha átkattintod, akkor nem olyan fos. Csak visszaállítja magát, szal' pecs várható. Nem egy PRÓPECS, de azért valami.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12801 2016.11.13. 08:49

Tegnap a BF1 multi mellett pihenésként:

- Lepattantam a STALKER-ről. Nagyon szép, nagyon jó, de amikor már a levegő is megöl, az nekem sok. Értem én, hogy radioaktivitás van, de amikor a HP nagyon korlátos eszközökkel tölthető vissza, akkor elég frusztráló, amikor séta közben megdöglök. Erre jön még, amikor az NPC-kkel való pofázás közben is rámront a kibaszott csaholó kutyahorda, ami speciel tök authentikus, de már rohadtul tele lett velük a tököm. Ez tényleg túlélős RPG, tehát elhiszem, hogy el lehet merülni benne, meg is tenném, de pl a mozgás, futás mechanika és egyebek annyira kizökkentenek, olyan archaikusak, hogy besokalltam.

- Egy chaptert lenyomtam a BF1 kampányból, pokoli kín volt. Ott meg az unalom ölt meg és emiatt közvetetten a játékban az ellenfelek is többször. Annyira haladni akartam, annyira leszartam a körülöttem történő eseményeket (pseudo gameplay), hogy már a játék nem akarta engedni és lelűtt. Ja, bossfight is volt, aminek úgy lett vége, hogy épp 3 szobával arrébb voltam mint a legyőzendő ellenfél, aki megdeglett valamitől. Előtte egy komikus Benny Hill show szerű futkosás volt az egész "harc".

- Elindítottam a COD IW kampányt, hasonló élmény, csak ott a "gameplay" nem ölt meg, hanem helyette a quicktime eventek. Ahány volt, annyinál döglöttem elsőre. Mert nem holdoltam, csak presseltem a "space"-t. Mert nem nyomtam elég gyorsan a "D" billentyűt, hogy jobbra mozduljon a karakter. Azonnal kiléptem, amint biztos voltam benne, hogy checkpoint van, hogy már azt ne kelljen soha újra megcsinálnom.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12802 2016.11.13. 09:41

DanielT írta:Tegnap a BF1 multi mellett pihenésként:

- Lepattantam a STALKER-ről. Nagyon szép, nagyon jó, de amikor már a levegő is megöl, az nekem sok. Értem én, hogy radioaktivitás van, de amikor a HP nagyon korlátos eszközökkel tölthető vissza, akkor elég frusztráló, amikor séta közben megdöglök. Erre jön még, amikor az NPC-kkel való pofázás közben is rámront a kibaszott csaholó kutyahorda, ami speciel tök authentikus, de már rohadtul tele lett velük a tököm. Ez tényleg túlélős RPG, tehát elhiszem, hogy el lehet merülni benne, meg is tenném, de pl a mozgás, futás mechanika és egyebek annyira kizökkentenek, olyan archaikusak, hogy besokalltam.

- Egy chaptert lenyomtam a BF1 kampányból, pokoli kín volt. Ott meg az unalom ölt meg és emiatt közvetetten a játékban az ellenfelek is többször. Annyira haladni akartam, annyira leszartam a körülöttem történő eseményeket (pseudo gameplay), hogy már a játék nem akarta engedni és lelűtt. Ja, bossfight is volt, aminek úgy lett vége, hogy épp 3 szobával arrébb voltam mint a legyőzendő ellenfél, aki megdeglett valamitől. Előtte egy komikus Benny Hill show szerű futkosás volt az egész "harc".

- Elindítottam a COD IW kampányt, hasonló élmény, csak ott a "gameplay" nem ölt meg, hanem helyette a quicktime eventek. Ahány volt, annyinál döglöttem elsőre. Mert nem holdoltam, csak presseltem a "space"-t. Mert nem nyomtam elég gyorsan a "D" billentyűt, hogy jobbra mozduljon a karakter. Azonnal kiléptem, amint biztos voltam benne, hogy checkpoint van, hogy már azt ne kelljen soha újra megcsinálnom.
Miközben a cod multi. :taps:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12803 2016.11.13. 11:17

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #12804 2016.11.13. 11:39

SlickAdam írta:tombraideravi
fantasztikus videojátékfrémráta és döbbenet, hogy mennyivel pávöfulabb volt a psx, mint a kor pécéje!

a régenmindenjobbvolt emlékezőbajnokoknak: :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12805 2016.11.13. 11:44

arty írta:fantasztikus videojátékfrémráta és döbbenet, hogy mennyivel pávöfulabb volt a psx, mint a kor pécéje!

a régenmindenjobbvolt emlékezőbajnokoknak: :mf2:
Deep jött át hozzám Tombolni a 486-osra(AMD!), a PS1 után. Zéró loading time, 640x480, bár kis ablakban, mert egyébként szaggatott mint a szar(mert AMD volt). Mondjuk úgy is a 30 fps lehetett a csúcs. 320x240-ben ment csak jól.

Látod, nekünk van mire emlékezni... :miaz:

szerk: Na most néztem csak meg, mindent megerősít, amit írtam az előbb.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12806 2016.11.13. 12:01

DanielT írta:Látod, nekünk van mire emlékezni... :miaz:
Nekem is vannak halvány emlékeim, amikor a nagybátyám barátnője játszott PS1-en a "cicis nénis" játékkal. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12807 2016.11.13. 12:21

És ha már a DF direkt kiemelte a glorious big boxot, akkor...

Kép

Most mesélj te Arty a TR platform/port emlékeidről. :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #12808 2016.11.13. 14:41

DanielT írta:Deep jött át hozzám Tombolni a 486-osra(AMD!), a PS1 után. Zéró loading time, 640x480, bár kis ablakban, mert egyébként szaggatott mint a szar(mert AMD volt). Mondjuk úgy is a 30 fps lehetett a csúcs. 320x240-ben ment csak jól.

Látod, nekünk van mire emlékezni... :miaz:

szerk: Na most néztem csak meg, mindent megerősít, amit írtam az előbb.
AMD DX4-100@120mhz, win95 logós szitázással (dupla cache). Az a fajta, ami a szart is kiverte az intel dx4-éből (persze akkor már volt pentium is régen, csakhát az anyagiak... má' nem is emlékszem mikorra lett meg a 75@120as, másfél havi fizuért (harminconcalamennyér)).

A TR 320x200-ban futott értelmesen nálam, de sajnos a frémre már nem emlékszem, csak arra, hogy a 40mhz-es fsb nagyon jót tett a sebességének. 640x480-ban játszhatatlan volt az biztos, igazából az rémlik, hogy még a pentiumon is. Perfekt, állejtős a pró... izé, a glide/voodoo pecs után lett, de hogy mikor éltem át a szűrt textúrás téert, azt már tényleg nemtom. "Éltem át" ... csak az első pályát nyomtam párszor, a csöcs érdekelt (nuderider :D ), a játék, a sorozat nemigazán. Egészen a Legend megjelenéséig, de ott is a nextgen gfx opció vonzott be, aztán a hook miatt beleszerelmesedtem.

PS verzát sose láttam élőben, nem is lett volna értelme a superior pécés mellett :P

Gyűjtemény :eljen: :eljen: :eljen:

(videot most nézem meg a felétől a végéig)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12809 2016.11.13. 16:47

Kiprobáltam ezta Steep bétát, tolta valaki?
Jol is fut, fullon, csak a pixelscale van 1.0 n tükör. Maga a játék irányitásra elég arcade, egyszerű, ilyen csapatsz egyet azt jóvan dolog. Openworld, de a térképről bárbova ugorhatsz is mindenféle töltési idő mentesen, ujra nyomni egy challenge-et is egy gombnyomás és megy is. Mind a 4 féle sport közül gombnyomással vàlaszthatsz, és mivel egyszerű, és ésszerű a kiosztás, igy kb 10 perc kitanulni.
Graf az elég fasza, bár ejtőernyővel menve azé látni lodot rendesen. 40 ojrorol indul, no majd 20 ért szerintem behuzom.
Ilyen gyors instant csapatásnak elmegy, bár dani szerintem sirva menekülne HÓ-tól. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12810 2016.11.13. 16:49

Mekee írta:Kiprobáltam ezta Steep bétát, tolta valaki?
Jol is fut, fullon, csak a pixelscale van 1.0 n tükör. Maga a játék irányitásra elég arcade, egyszerű, ilyen csapatsz egyet azt jóvan dolog. Openworld, de a térképről bárbova ugorhatsz is mindenféle töltési idő mentesen, ujra nyomni egy challenge-et is egy gombnyomás és megy is. Mind a 4 féle sport közül gombnyomással vàlaszthatsz, és mivel egyszerű, és ésszerű a kiosztás, igy kb 10 perc kitanulni.
Graf az elég fasza, bár ejtőernyővel menve azé látni lodot rendesen. 40 ojrorol indul, no majd 20 ért szerintem behuzom.
Ilyen gyors instant csapatásnak elmegy, bár dani szerintem sirva menekülne HÓ-tól. :)
Ránéztem, na mondom kipróbálom. Ubisoft. Őőőő, nem próbálom. :wilting:

Vissza: “Leáldozott.hu”