A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #12321 2016.11.02. 12:33

Moby írta:Leáldozott.
vicc, hogy ezen számok ellenére a konzolos milyen fosul fut ...

hja és hamár bf és csalódás: a tervesretek battlefield droidos companion appja nem mutatta haverékat, hogy béefeznek és kimaradtam a hosszuhétvégén egy teljes délután együttölésből(halásból...).
miközben láttam, hogy tasman és dt nyomják a bf1-et.... mondom oké, ha ma nincs game, akkor forzázok.

bazmeg dice!!! ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #12322 2016.11.02. 12:34

DanielT írta:Ok, már nálam is helyrepudvult.

Ez a Halloween sale meg arra lenne nekem a legjobb, hogy ami most szerepel, azt kb lehetne szanálni a kínálatból, legalábbis amit én látok. Az összes szutyok zombis, dead, killer, blood, stb bullshitet.

Viszont valami titkos, ultimate befutó, gyöngyszem ajánlat jöhetne.
ubisoft Zombie-ját bepróbálom, 5 juró már demópénz kat. :) sokan dícsérték, hátha ez lesz A zombis játék nekem!
Avatar
arty

Hozzászólás #12323 2016.11.02. 12:40

SlickAdam írta:frém miert csak ca. 37? proci 30%-on, gpu 50%-on ketyeg...
mer a valós gpu kihasználtságot nem látod :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12324 2016.11.02. 12:42

arty írta:tegnap tron:legacyt néztem újra, anno 8 pontra lőttem be (nagyon tetszett), most a vizuális hatások és a zene miatt még fentebb emelném, de... a sztori olyan kis butyutácska, pláne a vége, nem megy :/
viszont bármikor újra tudnám nézni/hallgatni
Nagy kedvencem, vagy 4-5x láttam. A zene, a képi világ, a csaj, de főleg az első fele jön be nekem is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12325 2016.11.02. 12:42

arty írta:ubisoft Zombie-ját bepróbálom, 5 juró már demópénz kat. :) sokan dícsérték, hátha ez lesz A zombis játék nekem!
zombi kiralysag, de wii u-ra született. gamepad nelkül az eredeti elmeny max. 70%-at ha megkapod.:(
Avatar
arty

Hozzászólás #12326 2016.11.02. 13:08

DanielT írta:Nagy kedvencem, vagy 4-5x láttam. A zene, a képi világ, a csaj, de főleg az első fele jön be nekem is.
volt már, hogy elkezdtem nézni és közben
Spoiler
, a motoros rész után, amikor a kocsival kiviszi a csaj az arénából Flynn-t és lemegy köztük a párbeszéd, távolodik a kamera és ... na, odáig nekem tizes.
kikapcsoltam. most anyós miatt néztük és végig kellett ülni :) (de még így is oké, legalább láttam "újdonságokat" is)

ma a melóba menet pedig elhoztam az ost-t, de sajna a zajos metrón az óriási dinamika-különbségek miatt alig-alig élvezhető :(

slickadam: nekem nem baj, ha egy réteg frusztráló bénázás kimarad, a Resident Evil 5-öt se tette számomra élvezetesebbé a korcs irányítás :D
parázok én egyébként is annyira ezekben, hogy a határaimat feszegetem (amin pl az alienek már nem mennek át), szal hátha ez!

ami kérdés, hogy a kromatikus aberrácio megvan-e pécén is vagy szenvednem kell félórát a szvítefixel :))
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12327 2016.11.02. 13:14

arty írta:slickadam: nekem nem baj, ha egy réteg frusztráló bénázás kimarad, a Resident Evil 5-öt se tette számomra élvezetesebbé a korcs irányítás :D
parázok én egyébként is annyira ezekben, hogy a határaimat feszegetem (amin pl az alienek már nem mennek át), szal hátha ez!

ami kérdés, hogy a kromatikus aberrácio megvan-e pécén is vagy szenvednem kell félórát a szvítefixel :))
ha jol tudom, PC/PS4-en is real time megy az eszközkezeles, ugyhogy eppen ezekben a verziokban lehet benazni sokat a tv-n. wiiu-n ott van a kezedben a pad, ranezel es tapival menedzseled a cuccost stressz szitukban. scannelés gyroscope-al is nagy fun.
inkabb azt csekkold, hogy ra tudod-e valahogy varazsolni a kivett dirty lens flare effect-et. anelkül tul steril az egesz (PS4-en csekkoltam Plus-ban).:(

ja es ez sokkal felelmetesebb, mint egy akarmilyen Alien.:) 1 karakter 1 elet. first person zombis "dark souls" gyakorlatilag. meghalsz, mehetsz vissza az elözö karakter hullajahoz a tatyóért vagy oda az összes cuccod.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2016.11.02. 13:18-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12328 2016.11.02. 13:16

arty írta:volt már, hogy elkezdtem nézni és közben
Spoiler
, a motoros rész után, amikor a kocsival kiviszi a csaj az arénából Flynn-t és lemegy köztük a párbeszéd, távolodik a kamera és ... na, odáig nekem tizes.
kikapcsoltam.
ENNYIKE. Szó szerint egyetértek. Én is többször néztem már csak addig és amiatt, amikor a csaj bemondja, hogy "made it.". Imádom.

Ehun:
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12329 2016.11.02. 14:18

Megvolt az első 20 perc BF1 multi. Tökre élvezném, ha nem lenne ilyen keci laggos. Emberek teleportálnak össze-vissza és a karakterem is össze-vissza ugrándozik/beragad/átlóg a viskó falán.
A titkárnőgpu-n is fut rendesen med-high settingsel.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #12330 2016.11.02. 14:19

benőmenő írta:Megvolt az első 20 perc BF1 multi. Tökre élvezném, ha nem lenne ilyen keci laggos. Emberek teleportálnak össze-vissza és a karakterem is össze-vissza ugrándozik/beragad/átlóg a viskó falán.
A titkárnőgpu-n is fut rendesen med-high settingsel.
Az fura, mert lag eddig egyszer fordult elő akkor is megszűnt fél percen belül (40+óra van benn).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12331 2016.11.02. 14:44

benőmenő írta:Megvolt az első 20 perc BF1 multi. Tökre élvezném, ha nem lenne ilyen keci laggos. Emberek teleportálnak össze-vissza és a karakterem is össze-vissza ugrándozik/beragad/átlóg a viskó falán.
A titkárnőgpu-n is fut rendesen med-high settingsel.
Semmi ilyet nem tapasztaltam, sőt, baromi jól működik a netkód része.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12332 2016.11.02. 14:55

DanielT írta:Semmi ilyet nem tapasztaltam, sőt, baromi jól működik a netkód része.
Akkor ezt meg kell nézni kábellel is. Jelenleg wifiről nyomtam, mert a kábel épp, hogy elér meg felbuknának, akik a másik szobákból kijönnének.
Ping 30 körül, fps 70-90 és ilyen másodperces helybenfutások vannak, amikor a lövedékeim is vattacukorrá válnak, szinte élvezhetetlenné téve a játékot.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #12333 2016.11.02. 15:08

benőmenő írta:Akkor ezt meg kell nézni kábellel is. Jelenleg wifiről nyomtam, mert a kábel épp, hogy elér meg felbuknának, akik a másik szobákból kijönnének.
Ping 30 körül, fps 70-90 és ilyen másodperces helybenfutások vannak, amikor a lövedékeim is vattacukorrá válnak, szinte élvezhetetlenné téve a játékot.
Adjak hosszabb kábelt? :D
Avatar
deep

Hozzászólás #12334 2016.11.02. 16:27

benőmenő írta:Akkor ezt meg kell nézni kábellel is. Jelenleg wifiről nyomtam, mert a kábel épp, hogy elér meg felbuknának, akik a másik szobákból kijönnének.
Ping 30 körül, fps 70-90 és ilyen másodperces helybenfutások vannak, amikor a lövedékeim is vattacukorrá válnak, szinte élvezhetetlenné téve a játékot.
A wifi alkalmatlan erre.
Avatar
arty

Hozzászólás #12335 2016.11.02. 16:37

benőmenő írta:Akkor ezt meg kell nézni kábellel is. Jelenleg wifiről nyomtam, mert a kábel épp, hogy elér meg felbuknának, akik a másik szobákból kijönnének.
Ping 30 körül, fps 70-90 és ilyen másodperces helybenfutások vannak, amikor a lövedékeim is vattacukorrá válnak, szinte élvezhetetlenné téve a játékot.
packetloss? (pingelj valamit folyamatosan, hátha kijön)

amugy lagom nekem se volt igazán, mert ha lag volt -> béta már vágott is ki .... :) (márpedig a béta a legszarabb net-állapotom idején ment, szal volt elég tapasztalat :( )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12336 2016.11.02. 16:40

Kicseszett Windows 10 jelenleg arra nem képes, hogy a Win gomb megnyomása után tudjam gépelni az indítani kívánt program nevét.

Biztosan bug, mert alap funkció, de friss, reggeli boot után vagyok. Rohadjon meg ez a cég, de tényleg.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12337 2016.11.02. 17:18

deep írta:A wifi alkalmatlan erre.
És tényleg.
Spoiler
Képkivágás.JPG

Meg is vannak a helyben futások. :(

Egyébként leáld platoon (vagy itteni megfelelője) van, vagy lesz? Ebben az újabb csodálatos agyf@sz companion-ben semmi ilyet nem láttam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12338 2016.11.02. 18:16

benőmenő írta:És tényleg.
Spoiler
Képkivágás.JPG

Meg is vannak a helyben futások. :(

Egyébként leáld platoon (vagy itteni megfelelője) van, vagy lesz? Ebben az újabb csodálatos agyf@sz companion-ben semmi ilyet nem láttam.
Nem lehet platoont csinálni. Remekül konzolhoz butították az egészet...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12339 2016.11.02. 18:20

DanielT írta:Nem lehet platoont csinálni. Remekül konzolhoz butították az egészet...
Ez is csak a fejlesztők tehetségét mutatja. Eddig azt hittem a BC2 "fantasztikus" szerverkeresője után ránkmért battlelog az abszolút mélypont, de nem! Van lejjebb!!!44
Viszont így, hogy végre nem böngészőből indul a játék legalább az options-be be lehet lépni, mielőtt az intro cutscene-t windowed módban odahányva kelljen végignézni...ja nem. :szomoru1:
Avatar
arty

Hozzászólás #12340 2016.11.02. 20:00

DanielT írta:Nem lehet platoont csinálni. Remekül konzolhoz butították az egészet...
A brózeres + plágines szerverkeresőnél nem szajkóztad, hogy klasszik pécégány megoldás .... :P

(ebben igazán ügyi a dice... a bf1942 ingame szerverkeresője iszonyat bugzott, beszart a gép frissítéskor, stb. jött a bf2, ugyanez. állandóan tákolták, hátha jólesz - soselett. kirakták böngészőbe, hogy ott is befürödjenek és most az a feature, hogy visszakerül ingémbe' :DDD (UTÁLOM! elvben kényelmesebb lenne, hogy netezek amig tölt, gyakorlatban a mai napig a végtelenségig tölt, ráváltok a béefre, 2 mp és betöltött. WTF?! néha volt, h működött, bevágott játékba magától... nem sokszor :( chrome vX és plugin vY valamelyikén.... :( alig várom, h bekerüljön má játékba - ugye befog?!?!?!! vagy bf4 má lefosi? :( )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12341 2016.11.02. 20:06

arty írta:A brózeres + plágines szerverkeresőnél nem szajkóztad, hogy klasszik pécégány megoldás .... :P
Mert én azt szerettem. :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12342 2016.11.02. 21:14

A mai nappal a bf4 mellé került a sohatöbbet listámon ez a cigánybaszó ebolás kelés. Egy ökörállat vagyok, hogy pénzt adtam ezért a retekért. :violent: Egyúttal talán tanulva ezekből, az utolsó battlefield, ami a gépemen megfordult. Ha nem lenne a fiókon a masseffect, odaadnám az első jelentkezőnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12343 2016.11.02. 21:21

Moby írta:A mai nappal a bf4 mellé került a sohatöbbet listámon ez a cigánybaszó ebolás kelés. Egy ökörállat vagyok, hogy pénzt adtam ezért a retekért. :violent: Egyúttal talán tanulva ezekből, az utolsó battlefield, ami a gépemen megfordult. Ha nem lenne a fiókon a masseffect, odaadnám az első jelentkezőnek.
Pl miért nem most vagy bent velünk?

szerk: Egyébként gondolom azt te is tudod, hogy nem a játékban keresendő _BÁRMIFÉLE_ probléma.
Avatar
deep

Hozzászólás #12344 2016.11.02. 21:40

Moby írta:A mai nappal a bf4 mellé került a sohatöbbet listámon ez a cigánybaszó ebolás kelés. Egy ökörállat vagyok, hogy pénzt adtam ezért a retekért. :violent: Egyúttal talán tanulva ezekből, az utolsó battlefield, ami a gépemen megfordult. Ha nem lenne a fiókon a masseffect, odaadnám az első jelentkezőnek.
phpBB [media]
Avatar
Bucser

Hozzászólás #12345 2016.11.02. 21:46

Nem tudom Sorozat temaban volt-e mar targyalva itt:

Black Mirror. Season 3 Netflixen van erdemes megnezni (Season 1-3 utos kulon all tortenet minden resz)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #12346 2016.11.02. 21:48

The Talos Principle

Ez annyira fasza volt, hogy vettem a fáradságot egy summaryra, amit nem is tudom, hogy mióta nem írtam játékról.
Nemtom, hogy mennyit adott hozzá, hogy a gyerekekkel játszottam, de nagyon élveztem, baromi jó volt!

+ first person puzzle (nyomokban Portalra emlékeztető)
+ nagyon ötletes, szellemes
+ sok rejtett, csalást igénylő, hajtépő teendő, easter eggek
+ stílusos helyszínek és annak ellenére, hogy B-kategóriás játék simán megálltam több helyen nézelődni
+ ambiens, relaxációs háttérzene
+ baromi jó, gondolkodtató filozófiai töltet (teremtés, tudat, értelem, gép vs személy stb.), amit töredékek olvasgatásával lehet megszerezni
+ okos electro-biblia-adaptáció
- B-kategóriás megvalósítás

Azt hittem, hogy egy katyvasz lesz, de nagyon egyben volt / 10!

...itt lenne a steam link, ha tudnám, hogy hogyan kell linkelni...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12348 2016.11.02. 22:04

aabyssx írta:The Talos Principle
Ha meglátok egy játékban fény terelgetős puzzle-t, legszívesebben eladnám a gépet, amin futott... asszem nem rendelem a collectors-t belőle. :D

Egyébként ennyi rinyára futotta csak? "b kategóriás"? Eh... öregszel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12349 2016.11.02. 22:11

DanielT írta:Pl miért nem most vagy bent velünk?

szerk: Egyébként gondolom azt te is tudod, hogy nem a játékban keresendő _BÁRMIFÉLE_ probléma.
Lehet, hogy nem ott keresendő, ám én mégis ott találtam meg, és ott is oldottam meg. Én ebben a hulladékban nem akarok se jobb lenni, sem érteni bármit is, annyit csupán, hogy az én valóságomnak többé ne legyen része.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12350 2016.11.02. 22:16

Moby írta:Lehet, hogy nem ott keresendő, ám én mégis ott találtam meg, és ott is oldottam meg. Én ebben a hulladékban nem akarok se jobb lenni, sem érteni bármit is, annyit csupán, hogy az én valóságomnak többé ne legyen része.
Ha a hulladék, retek és egyéb minősítéseket elhagyod, akkor nincs is vele semmi gond. :) Kurvajó a játék. Igen, én is arconcsúsztam az utolsó meccsen és felrúgtam volna a gépet, de előtte 2 óráig meg a legtartalmasabb, vegytiszta, mega-skill gameplay-t kaptam, amit semmi másban nem lelek. Illetve az utolsó meccsen is azt kaptam, csak a fasz rossz végén voltam. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12351 2016.11.02. 22:27

jóféle lehet
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #12352 2016.11.02. 22:33

DanielT írta:Ha meglátok egy játékban fény terelgetős puzzle-t, legszívesebben eladnám a gépet, amin futott... asszem nem rendelem a collectors-t belőle. :D
Egyébként ennyi rinyára futotta csak? "b kategóriás"? Eh... öregszel.
Én is aszittem, hogy egy low budget baromság lesz. Azért nyomtam rá egy sale-ben ultraolcsón, hogy a gyerekek tudjanak ökörködni. Aztán baromi jó lett.
Avatar
eje75

Hozzászólás #12353 2016.11.02. 23:32

Moby írta:A mai nappal a bf4 mellé került a sohatöbbet listámon ez a cigánybaszó ebolás kelés. Egy ökörállat vagyok, hogy pénzt adtam ezért a retekért. :violent: Egyúttal talán tanulva ezekből, az utolsó battlefield, ami a gépemen megfordult. Ha nem lenne a fiókon a masseffect, odaadnám az első jelentkezőnek.
ejjj...mi a baj, nagyfiú...? Az hogy fejbelőttek 30x egymás után? Hát ezért pityeregsz? Semmi baj... szedd össze magad, nincs itt a világvére! Mit szóltál volna ha a helyemben vagy: Dani tegnap rajtam gyakorolta az újjáélesztést, de mindig a legnagyobb kereszttűz közepette döntött úgy, hogy életre csókol... feküdtem szép csendesen dologidőben az arcomon, mentem a fény felé, amikor látom a szemem sarkából, hogy jön felém a bökőjével... megkaptam a szurim, teleszívtam a tüdőm levegővel, majd..... rögtön utána 3x agyonvertek szívlapáttal, 1x meg felgyújtottak disznóperzselővel...a végén már üvöltöttem: DANI NEEEEEEEEEEEEEEE :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
arty

Hozzászólás #12354 2016.11.03. 08:44

Moby írta:A mai nappal a bf4 mellé került a sohatöbbet listámon ez a cigánybaszó ebolás kelés. Egy ökörállat vagyok, hogy pénzt adtam ezért a retekért. :violent: Egyúttal talán tanulva ezekből, az utolsó battlefield, ami a gépemen megfordult. Ha nem lenne a fiókon a masseffect, odaadnám az első jelentkezőnek.
az idegeid!!! :D - ráadásul IGAZI ok nélkül!!!

ne'
bf4szopinyali.png

ez még az én 0.37-es k/d-m mellett is durva pofon volt, de felálltam!
minden akaraterőmre szükség volt, hogy újra a bajtársak szemébe nézzek... éjjelente izzadtan, rámálmokból ébredtem, gonosz gondolataim támadtak emberek közt :idiota:
de túltettem rajta magam és képes vagyok ismét bedaráltatni testem a testvéreimért! :gonosz2:
újra és újra...
Avatar
kigyi

Hozzászólás #12355 2016.11.03. 09:01

Teljesen véletlenszerűen csatlakozok be a leáldozott csapat mellé. Nem jön be ez a rendszer.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12356 2016.11.03. 09:04

arty írta:az idegeid!!! :D - ráadásul IGAZI ok nélkül!!!

ne'
bf4szopinyali.png

ez még az én 0.37-es k/d-m mellett is durva pofon volt, de felálltam!
minden akaraterőmre szükség volt, hogy újra a bajtársak szemébe nézzek... éjjelente izzadtan, rámálmokból ébredtem, gonosz gondolataim támadtak emberek közt :idiota:
de túltettem rajta magam és képes vagyok ismét bedaráltatni testem a testvéreimért! :gonosz2:
újra és újra...
Legalább nem utolsó voltál, az már szép eredmény. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12357 2016.11.03. 09:24

arty írta:az idegeid!!! :D - ráadásul IGAZI ok nélkül!!!

ne'
bf4szopinyali.png

ez még az én 0.37-es k/d-m mellett is durva pofon volt, de felálltam!
minden akaraterőmre szükség volt, hogy újra a bajtársak szemébe nézzek... éjjelente izzadtan, rámálmokból ébredtem, gonosz gondolataim támadtak emberek közt :idiota:
de túltettem rajta magam és képes vagyok ismét bedaráltatni testem a testvéreimért! :gonosz2:
újra és újra...
Egy igazi őstehetség vagy! :DD És ehhez még hozzájött az Assassin's Creedekben megszerzett gameplay tapasztalat*... egy megállíthatatlan erőként hatolsz át minden akadályon, hogy
Spoiler
az összes faszra rákússz valamelyik végeddel. :idiota:


*Ez szerencsére Moby-nak is megvan, szóval a pattern működik! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12358 2016.11.03. 09:27

eje75 írta:ejjj...mi a baj, nagyfiú...? Az hogy fejbelőttek 30x egymás után? Hát ezért pityeregsz? Semmi baj... szedd össze magad, nincs itt a világvére! Mit szóltál volna ha a helyemben vagy: Dani tegnap rajtam gyakorolta az újjáélesztést, de mindig a legnagyobb kereszttűz közepette döntött úgy, hogy életre csókol... feküdtem szép csendesen dologidőben az arcomon, mentem a fény felé, amikor látom a szemem sarkából, hogy jön felém a bökőjével... megkaptam a szurim, teleszívtam a tüdőm levegővel, majd..... rögtön utána 3x agyonvertek szívlapáttal, 1x meg felgyújtottak disznóperzselővel...a végén már üvöltöttem: DANI NEEEEEEEEEEEEEEE :nyes: :nyes: :nyes:
Hehehe. Tegnap is volt egy olyan -fantasztikus- meccs, amikor operations módban, gyakorlatilag áttoltam a csapatot a győzelemig. Fejemen a gázálarc, kezemben a fecskendő, másikban a medpack, folyamatosan rohantam a golyózáporban, robbanások kráterein átugorva és pumpáltam előre a csapatot. ŐRÜLETES VOLT.

Másik, szintén emlékezetes jelenet, amikor az erdős pályán, Tasmannal kinéztük a bázisukhoz legközelebbi pontot, elfoglaltuk, majd vártunk. Totális csend 1-2 percig, csak az erdő hangjai, a csata a távolban zajlik. Elfoglaltuk az állásainkat a stratégiailag fontos helyeken és vártunk. Nálam betöltve a 100 lőszeres LMG, fekszem a bokorban. Egyszer csak Tasman jelzi, hogy mozgás van felőle, rájuk durrant, én ordítok, hogy HÚZD BE ŐKET! Ő fut, mögötte rohan 3 ellenfél, vérben forgó szemekkel. Én pedig a levelibékák és csigák között fekve, páfránnyal a fejemen, rámarkoltam a gépágyú ravaszra és húztam. DÖMDÖMDÖMDÖMDÖM száll a por, remeg az egész erdő, recsegnek a fák és dőlnek/rogynak össze az ellenfelek, akik a vesztükbe rohantak. Utána csend. Lihegés, majd felkészültünk a következő rohamra, ami végül egyébként elsöpört minket, mert nem kaptunk támogatást, az ellenfél pedig felhúzta magát és özönlöttek. Na ezt nem tudja visszaadni, akármilyen epikusnak szánt, de csak súlytalan fingként terjengő jelenetecske a single fps karrierekben, ahol az agyhalott AI ellenfelek legyőzése az égvilágon semmilyen kihívást és sikerélményt nem jelent.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12359 2016.11.03. 09:30

Aby vagy Zó kívánta a Mirror's Edge Catalystot. Jövőhéttől bennevan a vaultban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12360 2016.11.03. 09:39

De ha már single és FPS, bekattant ma reggel, hogy adnom kellene egy esélyt ismét a Stalkernek, szóval legkésőbb hétvégén ez lesz az egyik program a BF1 multi mellett. Addig levadászom, hogy milyen esszenciális modokkal lehet turbózni az élményt.
Avatar
arty

Hozzászólás #12361 2016.11.03. 09:41

DanielT írta:Egy igazi őstehetség vagy! :DD És ehhez még hozzájött az Assassin's Creedekben megszerzett gameplay tapasztalat*... egy megállíthatatlan erőként hatolsz át minden akadályon, hogy
Spoiler
az összes faszra rákússz valamelyik végeddel. :idiota:


*Ez szerencsére Moby-nak is megvan, szóval a pattern működik! :eljen:
jóhogy mondod, pár napja lepörgött - végre!

Assassin's Creed Syndicate

A remek, kiváló, bár időnként okádékul futó Unity (eddigi beszteszt környezet, korszak, pláne h tavaly voltunk Párizsban, nextgenendzsin, stb) után ez megint egy uncsi ácé lett nekem.
Graf hihhhetetlen (még one-on is), állejtős, ésatöbbi - s bár ez se tökéletes, az ac:u-nál nagyságrendekkel jobb volt a performansz.
2 karakterrel felváltva menj, fejleszd, ésatöbbi - na EZ nagyon nem jött be itt se, ahogyan a gétéában sem, nem tudok "azonosulni" ennyi karakterrel. Vicc az egészben, hogy ráadásul a csaj volt a jó, a szimpibb... de CSAJ! Nem vagyok CSAJ! Ráadásul őt lehetett lopakodósabbra fejleszteni, ami nekem a kedvesebb.... :( Eh, elbaszott dizájn :(

Mehanika szokásos, Londoni aktivitikre annyira nem kényszerített (a vége előtt igen, az fájt :( ), pörgött a főszál. 27 óra környéke lett a vége, a 7 órát feleslegesnek éreztem, MEGINT a rohadt kényszergrind. Értsék már meg, hogy 20 óra UNTIG elég annak, aki nem akar százórát elbaszni egy szendboxban !!!!!!!! Elég lenne 10-14 óra core + opcionálisan annyi activityt csinálsz, amennyi még jólesik. És akkor esetleg lett volna erőm az állítólag okés Hasfelmetsző Jack déelcére... amibe bele is kezdtem, tetszett is a kapcsolat a főjátékkal, de .... egyszerűen nem volt kedv még "hétóra" (nemtommennyi igazából!) szindikátus-univerzumra. Félóra-óra után kilép, uninstall, AC:S csekk, NEXT PLEASE.

6.5-7/10 ?
Avatar
Moby

Hozzászólás #12362 2016.11.03. 09:44

eje75 írta:ejjj...mi a baj, nagyfiú...? Az hogy fejbelőttek 30x egymás után? Hát ezért pityeregsz? Semmi baj... szedd össze magad, nincs itt a világvére! Mit szóltál volna ha a helyemben vagy: Dani tegnap rajtam gyakorolta az újjáélesztést, de mindig a legnagyobb kereszttűz közepette döntött úgy, hogy életre csókol... feküdtem szép csendesen dologidőben az arcomon, mentem a fény felé, amikor látom a szemem sarkából, hogy jön felém a bökőjével... megkaptam a szurim, teleszívtam a tüdőm levegővel, majd..... rögtön utána 3x agyonvertek szívlapáttal, 1x meg felgyújtottak disznóperzselővel...a végén már üvöltöttem: DANI NEEEEEEEEEEEEEEE :nyes: :nyes: :nyes:
Most elkezdhtném magyarázni a miértjét, de a karaktert is sajnálom ettől a szeméttől. Szal maradjunk annyiban, hogy ti toljátok, hajrá, epik pillanatok, meg mifaszom, én meg nem, és innentől nekem nagyon rossz. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #12363 2016.11.03. 09:46

arty írta:jóhogy mondod, pár napja lepörgött - végre!
Remélem one-on toltad...
Avatar
arty

Hozzászólás #12364 2016.11.03. 09:47

DanielT írta:Na ezt nem tudja visszaadni, akármilyen epikusnak szánt, de csak súlytalan fingként terjengő jelenetecske a single fps karrierekben, ahol az agyhalott AI ellenfelek legyőzése az égvilágon semmilyen kihívást és sikerélményt nem jelent.
Elvben vissza tudná adni... minden adott hozzá, akár a fosbájtban is.

És kodokban szoktak lenni jó jelenetek, ill. a béefnégynek van egy kurva jó kis pályája (sajna az is infantryfos) ... elvben a megrendezettség miatt még epikusabb is lehetne a szingli.
Tény: általában tényleg csak elvben. De lehet csak neked (nekünk?).
S ha teljes képet akarnánk kapni az arányokról, meg kéne kérdezni egy NEMHÚSZÉVE játszót is, mennyire erős neki egy "press F to pay respect", vagymi :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12365 2016.11.03. 09:49

arty írta:Elvben vissza tudná adni... minden adott hozzá, akár a fosbájtban is.

És kodokban szoktak lenni jó jelenetek, ill. a béefnégynek van egy kurva jó kis pályája (sajna az is infantryfos) ... elvben a megrendezettség miatt még epikusabb is lehetne a szingli.
Tény: általában tényleg csak elvben. De lehet csak neked (nekünk?).
S ha teljes képet akarnánk kapni az arányokról, meg kéne kérdezni egy NEMHÚSZÉVE játszót is, mennyire erős neki egy "press F to pay respect", vagymi :P
Nerm tudja. Mert ahogy írod is: MEGRENDEZETT. Bullshit. Kamu. Súlytalan. A fakezű/faszemű Pistikéknek* készített proli power trip.

*
Spoiler
És a multiról lepattantaknak :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #12366 2016.11.03. 09:52

Moby írta:Remélem one-on toltad...
"Graf hihhhetetlen (még one-on is)" :)

Értem én, hogy a tízhetvenen hatvanfrémebb és mégszebb, de drágább és ha hatvanról beszaggatgat, akkor "ugyan ott vagyok".
Péel az ac3 (tudom, ez pécén moslék, blabla) nem volt jó élmény pécén, s bár 360on randább, ott meglett volna a "naneeee, hogy ez így néz ki EZEN a gépen, vs. anno az AC1 ugyanezen a vason, tejóég, nincsfejlődés(tm), mindenpéeskettőhádéstb" - megbántam a pécéntolást.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12367 2016.11.03. 09:54

arty írta:"Graf hihhhetetlen (még one-on is)" :)

Értem én, hogy a tízhetvenen hatvanfrémebb és mégszebb, de drágább és ha hatvanról beszaggatgat, akkor "ugyan ott vagyok".
Péel az ac3 (tudom, ez pécén moslék, blabla) nem volt jó élmény pécén, s bár 360on randább, ott meglett volna a "naneeee, hogy ez így néz ki EZEN a gépen, vs. anno az AC1 ugyanezen a vason, tejóég, nincsfejlődés(tm), mindenpéeskettőhádéstb" - megbántam a pécéntolást.
970-el sem szaggatott be, de gondolom ha végig szaggat, az azért úgy rögtön jobb. A legjobb részét kúrtad szét annak a játéknak: a látványt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12368 2016.11.03. 10:01

arty írta:"Graf hihhhetetlen (még one-on is)" :)

Értem én, hogy a tízhetvenen hatvanfrémebb és mégszebb, de drágább és ha hatvanról beszaggatgat, akkor "ugyan ott vagyok".
Péel az ac3 (tudom, ez pécén moslék, blabla) nem volt jó élmény pécén, s bár 360on randább, ott meglett volna a "naneeee, hogy ez így néz ki EZEN a gépen, vs. anno az AC1 ugyanezen a vason, tejóég, nincsfejlődés(tm), mindenpéeskettőhádéstb" - megbántam a pécéntolást.
Tehát egy fos gépen tolni jobb, mert "jé ezen a foson is megy?". És ez ketyeg a fejedben a 30 óra mágneses falonmászós bullshit közben? Nice! :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12369 2016.11.03. 10:04

DanielT írta:Tehát egy fos gépen tolni jobb, mert "jé ezen a foson is megy?". És ez ketyeg a fejedben a 30 óra mágneses falonmászós bullshit közben? Nice! :eljen:
Nem is arty Őhipokratasága lenne, ha ezzel szemben az emulátorokat és az Intelt teli szidva a Wii PC-s megidézéséhez nem vett volna annak idején i5-öt, hogy a minél izmosabb vason futtassa a definitív, "jé ezen a foson is megy" fixhardver helyett.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12370 2016.11.03. 10:05

DanielT írta:Nerm tudja. Mert ahogy írod is: MEGRENDEZETT. Bullshit. Kamu. Súlytalan. A fakezű/faszemű Pistikéknek* készített proli power trip.

*
Spoiler
És a multiról lepattantaknak :ravasz1:
Egyetértek, mindig eszembe jutnak ilyenkor az Overwatch multijáról lepattanó egykori ismerőseim :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12371 2016.11.03. 10:19

Zóanagyvarázsló írta:Egyetértek, mindig eszembe jutnak ilyenkor az Overwatch multijáról lepattanó egykori ismerőseim :miaz:
Ott nekem elfogyott a kontent és annyira függ a játék minden egyes résztvevőtől, hogy nem lehet mini projekteket játszani, mint a BF-ben. Jó kis nyári flört volt, majd jövő júliusban megint összefuthatunk, hátha addigra nyomnak bele elég új tartalmat.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #12372 2016.11.03. 10:32

Zóanagyvarázsló írta:Egyetértek, mindig eszembe jutnak ilyenkor az Overwatch multijáról lepattanó egykori ismerőseim :miaz:
Nekem abból 100 óra elég volt, nem volt benne elég tartalom és az új pálya/hős sem izgatott annyira, hogy toljam.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #12373 2016.11.03. 10:45

Titanfall 2-t probalta vki? Potyognak a kilences ertekelesek, allitolag a single player is rendben van. Olcsobban tuti behuzom, ha igaz!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12374 2016.11.03. 10:47

DanielT írta:Ott nekem elfogyott a kontent és annyira függ a játék minden egyes résztvevőtől, hogy nem lehet mini projekteket játszani, mint a BF-ben. Jó kis nyári flört volt, majd jövő júliusban megint összefuthatunk, hátha addigra nyomnak bele elég új tartalmat.
Emlékszem is, amikor a taknyunkon csúszva kikaptunk, és te utoljára ragemobyztál, de azt már nem vettem ki az artikulátlan üvöltésedből, hogy mik voltak az utolsó szavaid. Most már tudom, hogy mi volt az, és életem végéig vissszhangozni fog a fülemben: ELFOTYOTTAKONTENT! :hehe:

Mondjuk a minden egyes résztvevőt ln nem hangsúlyoznám, mert mindig akkor ment a legjobban a torkosborzemuláció, amikor sikerült kiállítanunk vadidegenek nélkül a 6 fős csapatot :kuss:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12375 2016.11.03. 10:54

Zóanagyvarázsló írta:mindig akkor ment a legjobban a torkosborzemuláció, amikor sikerült kiállítanunk vadidegenek nélkül a 6 fős csapatot :kuss:
Jó nyomon vagy.... :mf2: Ott fürödtem a beleimben miattatok. :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #12376 2016.11.03. 10:59

Zóanagyvarázsló írta:Nem is arty Őhipokratasága lenne, ha ezzel szemben az emulátorokat és az Intelt teli szidva a Wii PC-s megidézéséhez nem vett volna annak idején i5-öt, hogy a minél izmosabb vason futtassa a definitív, "jé ezen a foson is megy" fixhardver helyett.
natív 1080p a világ legjobb kontrollerével és pécészopással, a ganékontrolleres wii nézhetetlen, lcdn skálázott 800x480-a helyett
vs.
900p 30fps-el faszánskálázva(eddig a percig azt hittem h fhd volt), itt-ott butitott graffal, de pécészopás nélkül a nativ 1080p 60fps helyett, pécélottóval kiegészített uplayszopással

UGYANAZ!!!!!!444

köszi Zó a szakértést :D
veled ellentétben én láttam a wii-t az elcédémen, majd utána emulátoron. konstatáltam a különbséget és döntöttem :P
eközben tisztában vagyok a difivel a szindikátust tekintve is :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12377 2016.11.03. 11:06

DanielT írta:Jó nyomon vagy.... :mf2: Ott fürödtem a beleimben miattatok. :banplz:
Én csak arra emlékszem, hogy mindig a Palvin Barbi miatt szívtunk, ő tényleg nem is hiányzott, amikor lelépett :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12378 2016.11.03. 11:13

arty írta:natív 1080p a világ legjobb kontrollerével és pécészopással, a ganékontrolleres wii nézhetetlen, lcdn skálázott 800x480-a helyett
vs.
900p 30fps-el faszánskálázva(eddig a percig azt hittem h fhd volt), itt-ott butitott graffal, de pécészopás nélkül a nativ 1080p 60fps helyett, pécélottóval kiegészített uplayszopással

UGYANAZ!!!!!!444

köszi Zó a szakértést :D
veled ellentétben én láttam a wii-t az elcédémen, majd utána emulátoron. konstatáltam a különbséget és döntöttem :P
eközben tisztában vagyok a difivel a szindikátust tekintve is :P
Tehát most jöhet egy kis artyista grafbuzizás! A Wii-exkluzívok 60 fps-esek, nem? Ezt is jótékonyan elhallgatod.

Egyébként én rákötöttem az 55"-ra az N64-et, és PS1-es játékokat is néztem rajta, szóval engem nem hatsz meg a felbontássírásoddal :P Még akkor sem ha jogos, inkább kiemelem a lényeget:

30fps-el
60fps helyett

:vomit:

pécélottóval kiegészített uplayszopással
Az mondjuk komolyan érdekelne, hogy ez mit jelent. Mármint rühellem a UPlayt, de még nem szopatott meg a GfWL-en kívül semmi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12379 2016.11.03. 11:16

arty írta:natív 1080p a világ legjobb kontrollerével és pécészopással, a ganékontrolleres wii nézhetetlen, lcdn skálázott 800x480-a helyett
vs.
900p 30fps-el faszánskálázva(eddig a percig azt hittem h fhd volt), itt-ott butitott graffal, de pécészopás nélkül a nativ 1080p 60fps helyett, pécélottóval kiegészített uplayszopással

UGYANAZ!!!!!!444

köszi Zó a szakértést :D
veled ellentétben én láttam a wii-t az elcédémen, majd utána emulátoron. konstatáltam a különbséget és döntöttem :P
eközben tisztában vagyok a difivel a szindikátust tekintve is :P
Én pedig azzal vélek tisztában lenni, hogy bárminél többet nyomott a latban az, hogy 1-2 ezer(esetleg nulla) bukóval megforgattad a Fosbone-ban azt a szart, ahelyett, hogy 15-ért örökre a profilodon rohasztanád Pc-n. :miaz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #12380 2016.11.03. 13:27

Greyfox írta:Titanfall 2-t probalta vki? Potyognak a kilences ertekelesek, allitolag a single player is rendben van. Olcsobban tuti behuzom, ha igaz!
Én tolom, nekem nagyon bejön...
Avatar
Moby

Hozzászólás #12381 2016.11.03. 14:07

Zóanagyvarázsló írta:Az mondjuk komolyan érdekelne, hogy ez mit jelent.
A wikipédia szerint: "A fillérbaszás racionalizálása ökörségekkel." . Pedig letölthette volna enkórról is, hamár ennyire nem kell neki több. De ő támogatni akarta azt, ami neki nem kell. De szigorúan csak a legkevesebbel a legszarabb verzáért. Mert nem kell neki.
Szóljon aki nem érti, Zó szívesen elmagyarázza.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12382 2016.11.03. 14:39

Moby írta:A wikipédia szerint: "A fillérbaszás racionalizálása ökörségekkel." . Pedig letölthette volna enkórról is, hamár ennyire nem kell neki több. De ő támogatni akarta azt, ami neki nem kell. De szigorúan csak a legkevesebbel a legszarabb verzáért. Mert nem kell neki.
Szóljon aki nem érti, Zó szívesen elmagyarázza.
Az első mondatból világos, és tényleg szívesen el is magyarázom magamnak. A többinek viszont nincs relevanciája, eddig is ennek mentén játszotta/támogatta az AC-kat, szerinte kell neki. Ha meg kell neki, akkor érthető, hogy fizet érte. Több értelme van, mint megannyi plusz egy sornak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12383 2016.11.03. 14:42

Most mutatják be a Mate 9-et, ami talán a következő telefonom.

Viszont egyben jelenleg még mindig semmi nem tudja azt ami nekem kell, vagy akár csak azt, amit a Oneplus One-om tud. :(((

- fizikai gombok, amik miatt nem veszítek semmit a képernyőből
- értesítő led, fullon konfigurálható színekkel apponként
- nem görbe kijelző, amire rendesen lehet fóliát tenni úgy, hogy nem látszik
- dpi váltás hibátlanul és könnyen
- sztereó speaker, ami nem hátul van
- dupla koppintásos felébresztés

Ez VAN, amiből mindenhol máshol csak bukok és akkor még ami kéne:

- oled kijelző, 5.7-5.9 legalább
- LG féle dupla kamera, amiből az egyik nagylátószögű
- nem hátul lévő fingerprint szenzor (leszarom, de ha már van, legyen elöl)
- ha már az értesítési ledről le kell mondanom (mert ez a trend), akkor legyen folyamatosan látható értesítés valamilyen módon.

Pokol van.
Avatar
arty

Hozzászólás #12384 2016.11.03. 15:12

DanielT írta:Tehát egy fos gépen tolni jobb, mert "jé ezen a foson is megy?". És ez ketyeg a fejedben a 30 óra mágneses falonmászós bullshit közben? Nice! :eljen:
Mivel relativizálom a oneos látványt (értsd: nem a bf1 4k-ról szuperszamlézott legjobb bullshotjaihoz mérem semmelyik pillanatát), így igen, elismerően nézem, hogy mit kihoztak ebből a kenyérpirítóból :)

Árról: 6-7 ezer/fő a gold digit, örökreacconrohadó verza ezis, sajna túl régen vettük :(
hómtesó elég acé fan, moby is dícsérte a déelcét (is), szal mondom miért ne. de mivel még a unity se volt elkezdve, eléggé megcsúsztam a letolással + a déelcék is használatlanok maradtak, eléggé bánom a vásárt. ha most kéne döntenem, nyilván galaxisból hoznék egy pécést....
Avatar
arty

Hozzászólás #12385 2016.11.03. 15:22

Zóanagyvarázsló írta:Tehát most jöhet egy kis artyista grafbuzizás! A Wii-exkluzívok 60 fps-esek, nem? Ezt is jótékonyan elhallgatod.

Egyébként én rákötöttem az 55"-ra az N64-et, és PS1-es játékokat is néztem rajta, szóval engem nem hatsz meg a felbontássírásoddal :P Még akkor sem ha jogos, inkább kiemelem a lényeget:


:vomit:

Az mondjuk komolyan érdekelne, hogy ez mit jelent. Mármint rühellem a UPlayt, de még nem szopatott meg a GfWL-en kívül semmi.
Wii játékok 60frémesek voltak pécén is, nem csak wii-n, ezért nem emeltem ki egyik serpenyőben se :beka2:
ha láttad az lcd-s képét az n64nek, akkor tudod te is, hogy gémbréker, ahogy az kinéz :P ellenben a donkey kong 1080-ban kimondottan ízléses volt.
ehez képest az AC zseniálisan upszkélel, mármár botond4ksamsungosan! (detényleg, én azt hittem az fhd, szal akár egy vakegér jelző is jogos... és bár plazmán kezdtem el, az utolsó harmad már elcédén ment le, szal ha akkora fos lenne, mint sok 900p-s cucc, akkor azé' csak feltűnt volna... remélem legalábbis ;) )

uplayszopás.... hátööö.... egy ideig most nem toltam azt a retket, nincsenek up2date infóim. de el tudod képzelni, hogy hibátlanul működjön?? :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12386 2016.11.03. 15:26

arty írta:Mivel relativizálom a oneos látványt (értsd: nem a bf1 4k-ról szuperszamlézott legjobb bullshotjaihoz mérem semmelyik pillanatát), így igen, elismerően nézem, hogy mit kihoztak ebből a kenyérpirítóból :)
Gratulálok.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12387 2016.11.03. 15:42

arty írta:jóhogy mondod, pár napja lepörgött - végre!

Assassin's Creed Syndicate

A remek, kiváló, bár időnként okádékul futó Unity (eddigi beszteszt környezet, korszak, pláne h tavaly voltunk Párizsban, nextgenendzsin, stb) után ez megint egy uncsi ácé lett nekem.
Graf hihhhetetlen (még one-on is), állejtős, ésatöbbi - s bár ez se tökéletes, az ac:u-nál nagyságrendekkel jobb volt a performansz.
2 karakterrel felváltva menj, fejleszd, ésatöbbi - na EZ nagyon nem jött be itt se, ahogyan a gétéában sem, nem tudok "azonosulni" ennyi karakterrel. Vicc az egészben, hogy ráadásul a csaj volt a jó, a szimpibb... de CSAJ! Nem vagyok CSAJ! Ráadásul őt lehetett lopakodósabbra fejleszteni, ami nekem a kedvesebb.... :( Eh, elbaszott dizájn :(

Mehanika szokásos, Londoni aktivitikre annyira nem kényszerített (a vége előtt igen, az fájt :( ), pörgött a főszál. 27 óra környéke lett a vége, a 7 órát feleslegesnek éreztem, MEGINT a rohadt kényszergrind. Értsék már meg, hogy 20 óra UNTIG elég annak, aki nem akar százórát elbaszni egy szendboxban !!!!!!!! Elég lenne 10-14 óra core + opcionálisan annyi activityt csinálsz, amennyi még jólesik. És akkor esetleg lett volna erőm az állítólag okés Hasfelmetsző Jack déelcére... amibe bele is kezdtem, tetszett is a kapcsolat a főjátékkal, de .... egyszerűen nem volt kedv még "hétóra" (nemtommennyi igazából!) szindikátus-univerzumra. Félóra-óra után kilép, uninstall, AC:S csekk, NEXT PLEASE.

6.5-7/10 ?
Pont a hasfelmetsző dlc-t hagytad ki? :D Az egy tök más játék, fasza dark-osmocskos véres hangulattal, és annyira nem sandbox, végig egy jó sztori.
Avatar
arty

Hozzászólás #12388 2016.11.03. 16:16

Moby írta:A wikipédia szerint: "A fillérbaszás racionalizálása ökörségekkel." . Pedig letölthette volna enkórról is, hamár ennyire nem kell neki több. De ő támogatni akarta azt, ami neki nem kell. De szigorúan csak a legkevesebbel a legszarabb verzáért. Mert nem kell neki.
Szóljon aki nem érti, Zó szívesen elmagyarázza.
Nem állítom, hogy nem esik jól egykétezer nyereség, de önmagában ez még nem döntő érv. Ac3 is megvolt 360on, miután pécére is megvettem (1-2 ezres tételek csak), ill. a Black Flaget is tolhattam volna boxon, ingyen(!), ehelyett pécén vettem - fizettem megint a kikurt nagy semmiért. Unity ugyanez, pöcére olcsóbb lehetett volna, vagy akár anno a te boxos verzád is letolhattam volna, ha ez és CSAK EZ számítana.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12389 2016.11.03. 16:20

Értem én, hogy biztonság, de ez már túlzás, amit az Origin művel.
Rányomok, ahol csak lehet, hogy remember, meg remember this pc, erre ma megint csak pw+email-re küldött kóddal enged be. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12390 2016.11.03. 16:30

arty írta:Nem állítom, hogy nem esik jól egykétezer nyereség, de önmagában ez még nem döntő érv. Ac3 is megvolt 360on, miután pécére is megvettem (1-2 ezres tételek csak), ill. a Black Flaget is tolhattam volna boxon, ingyen(!), ehelyett pécén vettem - fizettem megint a kikurt nagy semmiért.
Akkora proli vagy bazzeg, hogy arra szavak nincsenek. :D Persze ezt már a Forza 2 lámpák/fényezés óta tudjuk. :idiota:

Vissza: “Leáldozott.hu”