A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #58171 2021.02.10. 12:53

DanielT írta:Elnézést, de MIALÓF?!?! 35-ös fény? Meg 50 brightness? MIÉÉÉÉRT? Hogy SDR -ben jó szar legyen mindenképpen?

Minden 100 nálam mindenhol.
SDR-re? Csoda lehet :D

/brightness!=oled fény
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58172 2021.02.10. 12:59

Moby írta:Micsu: az első és legfontosabb, hogy a HDMI Black Level jól legyen beállítva. Most nem akarok ebbe belemélyülni, az a legjobb, ha auto-ra teszed. Én azt nemtudom, hogy a CX már engedi-e game mode-ban az auto beállítást, ha nem, akkor tedd pc módba (a HDMI bemenetek szerkesztésénél PC ikonja legyen, ne kontroller ikonja).
Egyébként meg fehéregyensúly én meleg1-en használom, a meleg2-t mondják pontosabbnak, de nekem az sok esetben játékhoz már túl piros. Én 50-es brightnessre állítottam be mindent, oled fény SDR-nél nálam 35, kontraszt az a forrástól függ. HDR/DV-nél 100 mindkettő.
Majd ha eszembe jut még valami, mondom. HDR tonemappinget tedd HGIG-re a PS4-nél.
Black level auton volt alapbol game modban. A tobbit beallitottam, thx ;)
Btw true motiont ti hasznaltok? Elozo tvmnel jo volt ha fix volt az fps.
Ai fenyerot is offoltam gondolom csak bezavar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2021.02.10. 13:05-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58173 2021.02.10. 13:05

Micsu írta:Black level auton volt alapbol game modban. A tobbit beallitottam, thx ;)
Btw true motiont ti hasznaltok? Elozo tvmnel jo volt ha fix volt az fps.
Játékhoz semmiképpen, bár talán be sem tudod kapcsolni. Filmhez én használom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58174 2021.02.10. 13:08

Moby írta:SDR-re? Csoda lehet :D

/brightness!=oled fény
Hát nézd már meg 100-on az OLED fényt, mi baja SDR-en? Azon kívül, hogy van normális fényerő. :nemtudom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58175 2021.02.10. 13:40

Moby írta:Játékhoz semmiképpen, bár talán be sem tudod kapcsolni. Filmhez én használom.
Ha pl rádugok vinyót, ezt a hdr hatás profilt érdemes használni pl 1080ps nem hdres tartalomnál?
Ott ügyebár 100 az oled szín, de én se látom hogy szar lenne a kép, elég vad.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58176 2021.02.10. 13:50

Botond írta:Forza Horizon 4 március 9től már Steamen is.
Éreztem, hogy ez lesz, ha Hűbele Balázs módjára megveszem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58177 2021.02.10. 13:53

Micsu írta:Ha pl rádugok vinyót, ezt a hdr hatás profilt érdemes használni pl 1080ps nem hdres tartalomnál?
Ott ügyebár 100 az oled szín, de én se látom hogy szar lenne a kép, elég vad.
Ami fontos: sharpness 0, color 50, color temp warm 1-2 körül és a Moby által említett black level stimmeljen. A többi fényerő meg ízlés kérdése szerintem, mert mindenképpen helyes a kép és fasza.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58178 2021.02.10. 14:03

DanielT írta:Ami fontos: sharpness 0, color 50, color temp warm 1-2 körül és a Moby által említett black level stimmeljen. A többi fényerő meg ízlés kérdése szerintem, mert mindenképpen helyes a kép és fasza.
Igen, a kepelesseg 0at mar megtanitottatok az elozo tvmnel :P
Avatar
deep

Hozzászólás #58179 2021.02.10. 14:55

Moby írta:De igen, működik. Most néztem meg. Valamit nem jól csinálsz, vagy valami hamisított izét vettél (van belőle sajnos).
Írtam a supportnak, fél nap múlva válaszoltak, és még értelmeset is. Most már működik, át kellett váltani ezt:

After pairing.
Try manually changing/swapping the ADAPTER's mode:

X-Input MODE: SELECT+UP
D-Input MODE: SELECT+LEFT
macOS MODE: SELECT+RIGHT
PSC MODE: SELECT+DOWN

Switch MODE: SELECT+L (L1/LB) *NEW FIRMWARE V2.00

Hold 3sec swap mode

VIEW / SHARE / CREATE / MINUS(-) = SELECT

Swap/toggle the mode of ADAPTER with the controller hotkeys.

Hogy ezt miért nem írják sehol, miért kell ezt titokban tartani, azt nem tudom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58180 2021.02.10. 16:39

deep írta:Írtam a supportnak, fél nap múlva válaszoltak, és még értelmeset is. Most már működik, át kellett váltani ezt:

After pairing.
Try manually changing/swapping the ADAPTER's mode:

X-Input MODE: SELECT+UP
D-Input MODE: SELECT+LEFT
macOS MODE: SELECT+RIGHT
PSC MODE: SELECT+DOWN

Switch MODE: SELECT+L (L1/LB) *NEW FIRMWARE V2.00

Hold 3sec swap mode

VIEW / SHARE / CREATE / MINUS(-) = SELECT

Swap/toggle the mode of ADAPTER with the controller hotkeys.

Hogy ezt miért nem írják sehol, miért kell ezt titokban tartani, azt nem tudom.
Natessék. Erről én sem tudtam. Ezek szerint az enyém már úgy jött, hogy switchre volt állítva.
Castle82

Hozzászólás #58181 2021.02.10. 18:09

DanielT írta:Hát nézd már meg 100-on az OLED fényt, mi baja SDR-en? Azon kívül, hogy van normális fényerő. :nemtudom:


Az a baj hogy a mesés plazmáttól és ledes szaroktól hozzászokott a szemed az irreális fényerőhöz.
Gyakorlatilag a C9-et fényes nappaliban 60-as fény fölé tekerni felesleges már ott is tökéletes a fényereje. Este/sötét szobában 30-40 OLED fölé menni az minden csak nem normális fényerő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58182 2021.02.10. 19:15

Castle82 írta:Az a baj hogy a mesés plazmáttól és ledes szaroktól hozzászokott a szemed az irreális fényerőhöz.
Gyakorlatilag a C9-et fényes nappaliban 60-as fény fölé tekerni felesleges már ott is tökéletes a fényereje. Este/sötét szobában 30-40 OLED fölé menni az minden csak nem normális fényerő.
A plazmának nincs brutális fényereje, ledes szarjaim meg nincsenek.

A C9 CX jó esetben kis területen tud 700 körüli nits-et, ennek simán dupláját kicsapják a QLED-ek. És az összes OLED fejlesztés a fényerő növelésre megy el, ezek szerint feleslegesen. :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58183 2021.02.10. 20:00

DanielT írta:A plazmának nincs brutális fényereje, ledes szarjaim meg nincsenek.

A C9 CX jó esetben kis területen tud 700 körüli nits-et, ennek simán dupláját kicsapják a QLED-ek. És az összes OLED fejlesztés a fényerő növelésre megy el, ezek szerint feleslegesen. :miaz:
Nem feleslegesen, a HDR/DV-höz. Az sehol nem cél, hogy az SDR kontent 1300 nit-el világítson.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58184 2021.02.10. 20:27

Moby írta:Nem feleslegesen, a HDR/DV-höz. Az sehol nem cél, hogy az SDR kontent 1300 nit-el világítson.
Na hát tőlem aztán 10-esen is használhatjátok, én meg kenem neki maxon. :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #58185 2021.02.10. 20:49

deep írta:Köszi a tippet, vettem egyet. A one kontrolleremet nem viszi, mert csak one x/s-től volt brútuszos, nekem meg sima van. A ps5 kontrollert támogatja, össze is párosodik vele, de semmit nem csinál switchen, tök halott. Pécén jó. Sikersztori.
firmware update-el kezdtél? melyik verza van fent?
vezetékes prőkontrollerség bekapcsolva a szvicsmenüben?
a barna stick van neked?

amibe belefutottam: ne a mindent frissítő exe-vel frissítsd! delegalábbis először ne :D

régi fw-k, saját updaterrel:
linkek kiszedve

mondanám, h próbáld ki 130-al, de az még nem tudott ps5öt......... szal erre utána tedd fel a végsővégsőt az ultimate firmware updaterrel, ami minden 8bitdo-t frissit.

EDIT: sztornó, de akkoris itthagyom ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2021.02.10. 20:56-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #58186 2021.02.10. 20:56

Moby írta:Natessék. Erről én sem tudtam. Ezek szerint az enyém már úgy jött, hogy switchre volt állítva.
az a gyanum, hogy a régi FW állítja/állítota szvicskompatibilisre és te régen vetted ... nekem ez a beállítósdi nem volt meg, én belenyomtam a régi FW-t, akkor jólett, arra rátettem az ujat és jó maradt :D

de akkor deep megtalálta a szent grált! :)
Avatar
arty

Hozzászólás #58187 2021.02.10. 21:03

Tom írta:Uhh ez nagyon baba grat. Én is gondolkodom ultrawide-on munkához, mert a kétmonitoros rendszer csinál furcsaságokat olykor.
én 34" 21:9-en melózok és nemjó. kevés a hely, a benti 2x16:9-et jobban szeretem. ráadásul ott lehet dobálni az ablakokat teljes képernyősre, pörgősen.... szoftveres humbug nélkül! (amit esélyem nincs feltenni a céges notira, tehát jön az ablakigazgatás jóméretre... :( )

de a samu 43" 32:10esével lehet kibékülnék :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #58188 2021.02.10. 21:47

Micsu írta:Megérkezett fatRnek a "kistestvér" .Letoltam az alap beállításokat, a pointer az tree meg szokni kell.
Nálam pcről játék,sorozat, film és ps4 fog menni rajta, 2-3 óránál többet egyfolytában biztos nem, fény nem éri, háttal van az ablaknak.
Milyen beállításokat kell mindenképpen abszolválnom? Az energiatakarékos módot kikapcsoltam, ps4 game módban. Az arc hdmibe mit érdemes dugni? A pct egyik random hdmi portba dugtam, majd ha lesz új kari intézek új kábelt is.
Ps4 is elvégeztette velem a hdr beállítást 3 lépésben de éppenséggel nem értettem hogy mit kellene látnom vagyis mennyire kellene látnom a háromszöget, négyzetet stb.
Gratula, lehet nekem is be kellene húzni, amíg még van.... ugyan bejelentették a 27-es OLED moncsit is!...de idéznem kell egy fontos infót a cikkből: "listing the new monitor with a $2,996 price tag"...remélem ez végre komoly...mert viccnek qwa szar lenne... azt hittük a cx48 400e-ért drága... az LG ezt nem hagyhatta.... mennyi lesz akkor a 32-es?? Értem Én, hogy professzionális felhasználóknak, de a qwa anyjukat akkor is!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58189 2021.02.10. 23:28

Mai napi teszteles utan. Cx48
Death Stranding ment par orat, kicsit finomitani kellett rajta mert sokszor volt tul sotet de vegul sikerult beloni, kurva jol nezett ki, es nem kasasodik a kep gyors mozgaskor.
Expanse 1080p is utott, uros reszeknel mind ha ott lettem volna.
Chernobyl 4k-hdr, no comment, ma meg 1 reszt megnezek annyira jol nez ki.
Az elozo tvmnek se volt rossz kepe, ehhez a tvhez kepest mind ha tulszaturaltak lettek volna a szinek, ez sokkal valosagosabb es elesebb, szememnek is jobb, remeljuk igy is marad.
Kov korben pc gaming es gsync teszteles, sikerult mar normalisan osszehoznom a ket platfromot :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58190 2021.02.11. 09:03

Hát ez csodálatos választás lett! Abszolút nem érdekel a film, szóval nem bosszant, őszintén tudok röhögni rajta. :) Gondolom transznemű gyereket nem tudnak még nyíltan castingolni halivúdban, ezért be kellett érni a standard rondanősítéssel.

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #58191 2021.02.11. 09:14

Szerintem töröld ezt a posztot, a felvetésed nagyon könnyen értelmezhető a pedofilok kiszolgálására buzdító kiáltványnak. De legalábbis nagyon nehéz azzal azonosulni, hogy a gyerekszereplők esetén is fő szempont legyen a szépség és így a kívánatosság a casting során.
Már csak azért is, mert a szépség szubjektív dolog, mint az kiderült, amikor eje linkelte annak a termékbemutatós srácnak a csajáról a videót.
Ha törölted, akkor mehet a delete erre a posztra is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58192 2021.02.11. 09:21

Botond írta:Szerintem töröld ezt a posztot, a felvetésed nagyon könnyen értelmezhető a pedofilok kiszolgálására buzdító kiáltványnak. De legalábbis nagyon nehéz azzal azonosulni, hogy a gyerekszereplők esetén is fő szempont legyen a szépség és így a kívánatosság a casting során.
Már csak azért is, mert a szépség szubjektív dolog, mint az kiderült, amikor eje linkelte annak a termékbemutatós srácnak a csajáról a videót.
Ha törölted, akkor mehet a delete erre a posztra is.
Törölni? Egy ilyen értékes reakció után? :DD Már reggel ittál, vagy még nem józanodtál ki? :taps:

Nem véletlen van ám egymás mellett a két karakter képe, nem pedig magában az élő szereplős választott.

Imádtam* ezt a kiscsajt Lyanna Mormontként a GoT-ban, de ő nem Ellie.


*NEM SZEKSZUÁLIS IMÁDAT!!!!!!!!!!!!! :zavart2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58193 2021.02.11. 09:48

DanielT írta:Imádtam* ezt a kiscsajt Lyanna Mormontként a GoT-ban, de ő nem Ellie.
És az a nyolc faszi aki megformálta supermant az elmúlt 60 év filmjeiben sem superman, mert hát sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de se superman, se Ellie nem létezik igazándiból. De attól még a rondaságot felhozni, mint fő ellenérv, az igenis pedo vonalra hajazó komment szerintem. Az meg ultimate baromság, hogy a gyerek szereplő is legyen szép, így is eléggé le van tárgyiasítva ez a világ.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58194 2021.02.11. 10:01

Botond írta:És az a nyolc faszi aki megformálta supermant az elmúlt 60 év filmjeiben sem superman, mert hát sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de se superman, se Ellie nem létezik igazándiból. De attól még a rondaságot felhozni, mint fő ellenérv, az igenis pedo vonalra hajazó komment szerintem. Az meg ultimate baromság, hogy a gyerek szereplő is legyen szép, így is eléggé le van tárgyiasítva ez a világ.
Csodás példa a Superman, mert pont egy olyan karaktert sikerült kiválasztanod akinek világszerte ismert külső vonásai vannak és bárki a 8 szereplőből ugyanazt a fantomképet* rajzoltatná kb. :taps:

Az, hogy a pedofília meg szexuális tényező egyáltalán eszedbe jutott, amiatt inkább csak a saját kommentedre kértem volna törlést. :wilting:

És igen, legyen szép a gyerek szereplő, ha a karakter akit megformál az szép. VAGY! Tegyük félre a szépséget, de hasonlítson rá. Ha a szép Ellie-t tennék be maszk nélkül a Texasi Láncfűrészes gyilkos szerepébe, akkor is hoztam volna az összehasonlító képeket. :nezze:

*A fantomkép:

Spoiler
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #58195 2021.02.11. 10:18

DanielT írta:Csodás példa a Superman, mert pont egy olyan karaktert sikerült kiválasztanod akinek világszerte ismert külső vonásai vannak és bárki a 8 szereplőből ugyanazt a fantomképet* rajzoltatná kb. :taps:

Az, hogy a pedofília meg szexuális tényező egyáltalán eszedbe jutott, amiatt inkább csak a saját kommentedre kértem volna törlést. :wilting:

És igen, legyen szép a gyerek szereplő, ha a karakter akit megformál az szép. VAGY! Tegyük félre a szépséget, de hasonlítson rá. Ha a szép Ellie-t tennék be maszk nélkül a Texasi Láncfűrészes gyilkos szerepébe, akkor is hoztam volna az összehasonlító képeket. :nezze:

*A fantomkép:

Spoiler
Kép
A hasonlítson rát emelted volna ki, akkor nem szólok egy szót se, de te egy dolgot emeltél ki, hogy ronda. Az pedig a szépnek az inverze, szóval téged összesen ennyi érdekel a leírtak alapján, hogy tudjál rá recskázni. Ott van fekete-fehéren, még nem törölted, vissza tudod olvasni.
De örülök, hogy legalább Pedro Pacal megüti a szépségideálod szintjét, mert azt nem tetted szóvá, hogy ő is ronda. Más szakállas férfiak is bejönnek vagy csak a kislányok? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58196 2021.02.11. 10:31

Botond írta:A hasonlítson rát emelted volna ki, akkor nem szólok egy szót se, de te egy dolgot emeltél ki, hogy ronda. Az pedig a szépnek az inverze, szóval téged összesen ennyi érdekel a leírtak alapján, hogy tudjál rá recskázni. Ott van fekete-fehéren, még nem törölted, vissza tudod olvasni.
De örülök, hogy legalább Pedro Pacal megüti a szépségideálod szintjét, mert azt nem tetted szóvá, hogy ő is ronda. Más szakállas férfiak is bejönnek vagy csak a kislányok? :banplz:
Nem azt mondtam, hogy ronda hanem hogy megy az intézményesített uglifying, magyarul csúnyítás. Lásd még videójátékban a nők megjelenítése az elmúlt pár évben.

"Az pedig a szépnek az inverze, szóval téged összesen ennyi érdekel a leírtak alapján, hogy tudjál rá recskázni."

Mindenki magából indul ki. :nemtudom: Ha látok egy szép vázát, vagy egy szép épületet nem kezdem el instant cibálni a répát. Nehéz életed lehet, ha a szépség látványa ezt váltja ki belőled. Van minden nadrágzsebeden lyuk? :miaz:

szerk: Na megnéztem mi van ezzel a Pedró gyerekkel: Ő is gáz választás a Joelről eddig megszokott képhez képest.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58197 2021.02.11. 10:53

DanielT írta:Nem azt mondtam, hogy ronda hanem hogy megy az intézményesített uglifying, magyarul csúnyítás. Lásd még videójátékban a nők megjelenítése az elmúlt pár évben.

"Az pedig a szépnek az inverze, szóval téged összesen ennyi érdekel a leírtak alapján, hogy tudjál rá recskázni."

Mindenki magából indul ki. :nemtudom: Ha látok egy szép vázát, vagy egy szép épületet nem kezdem el instant cibálni a répát. Nehéz életed lehet, ha a szépség látványa ezt váltja ki belőled. Van minden nadrágzsebeden lyuk? :miaz:

szerk: Na megnéztem mi van ezzel a Pedró gyerekkel: Ő is gáz választás a Joelről eddig megszokott képhez képest.
Nálad ez a fő preferencia, hogy egy szereplő szép vagy nem szép, az a te dolgod, csak jeleztem, hogy ez elég sickfuck, de nekem alapvetően whatever.
Avatar
arty

Hozzászólás #58198 2021.02.11. 11:27

Micsu írta:Mai napi teszteles utan. Cx48
Death Stranding ment par orat, kicsit finomitani kellett rajta mert sokszor volt tul sotet de vegul sikerult beloni, kurva jol nezett ki, es nem kasasodik a kep gyors mozgaskor.
Expanse 1080p is utott, uros reszeknel mind ha ott lettem volna.
Chernobyl 4k-hdr, no comment, ma meg 1 reszt megnezek annyira jol nez ki.
Az elozo tvmnek se volt rossz kepe, ehhez a tvhez kepest mind ha tulszaturaltak lettek volna a szinek, ez sokkal valosagosabb es elesebb, szememnek is jobb, remeljuk igy is marad.
Kov korben pc gaming es gsync teszteles, sikerult mar normalisan osszehoznom a ket platfromot :P
irigykedek :) (és persze azé' grat! lassan már csak én nyomorgok nem-oleden)
Avatar
arty

Hozzászólás #58199 2021.02.11. 11:38

DanielT írta:Hát ez csodálatos választás lett! Abszolút nem érdekel a film, szóval nem bosszant, őszintén tudok röhögni rajta. :) Gondolom transznemű gyereket nem tudnak még nyíltan castingolni halivúdban, ezért be kellett érni a standard rondanősítéssel.

2 random kép
garantálni tudom neked, hogy a végén hálivud képes lenne "Ellie"-sre venni a karakterét :) haj, beszéd, gesztusok. 30 perc után simán el tudom képzelni, hogy Elliesedne a fejemben.

sőt!
https://gameofthrones.fandom.com/wiki/Lyanna_Mormont
jó, tudom, itt méééég fiatalabb volt, de a fenti videon szinte látni vélem Ellie vonásait rajta.
rondának nem nevezném egyébként, van egyfajta "karaktere" az arcának, nem szürkeegér (de szerintem Ellie sem szép a tlouban (nyuilván kissé felülírták már az arcot az agyamban a tlou2 féle ábrázolással.... - szal szintén inkább "karakteresnek" mondanám!)

pláne nem lenne/lesz ez gond, ha be merik vállalni a 3 óra 45 perces filmhosszt, ami a MINIMUM, amit elvárok :D

---

egyébként nekem a smallville féle supermen arc volt A superman, szal minden film csalódásnak indult... aztán a végére mindig az eltérő karizma lett a legkisebb gond :D

---

+bónusz: prince of persia .... TÖKÉLETES választás a főszereplő: https://www.imdb.com/title/tt0473075/?ref_=nv_sr_srsg_0
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58200 2021.02.11. 12:03

Ejjpaszmek.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #58201 2021.02.11. 12:15

DanielT írta:Ejjpaszmek.
Rondák, vagy mi a gond?! :csodalk:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58202 2021.02.11. 12:17

Botond írta:Rondák, vagy mi a gond?! :csodalk:
Hát van amelyik lehetne Ellie mondjuk a következő castingnál. Az a nyugger fekete fickó tuti befutó szerintem! :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58203 2021.02.11. 12:28

Botond írta:Szerintem töröld ezt a posztot, a felvetésed nagyon könnyen értelmezhető a pedofilok kiszolgálására buzdító kiáltványnak. De legalábbis nagyon nehéz azzal azonosulni, hogy a gyerekszereplők esetén is fő szempont legyen a szépség és így a kívánatosság a casting során.
Már csak azért is, mert a szépség szubjektív dolog, mint az kiderült, amikor eje linkelte annak a termékbemutatós srácnak a csajáról a videót.
Ha törölted, akkor mehet a delete erre a posztra is.
14 ev felett nincs pedofilia.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58204 2021.02.11. 12:31

arty írta:irigykedek :) (és persze azé' grat! lassan már csak én nyomorgok nem-oleden)
Ha a sok halo coop helyett dolgoztal volna mint en lenne neked is :banplz: :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58205 2021.02.11. 13:27

Micsu írta:Ha a sok halo coop helyett dolgoztal volna mint en lenne neked is :banplz: :mf2:
Kemény rabszolgamunka volt az. :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58206 2021.02.11. 13:35

DanielT írta:Kemény rabszolgamunka volt az. :nezze:
Masodallasban elmentem burkolni, mondom lehuzogatom a pesti jolmeno infosokat :law:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58207 2021.02.11. 14:36

No de, holnap mario 3d world megjelenés, a netes kritikák fix 100ra veszik. Vagy ezres lett a skála mindenhol vagy ez betyáros cucc lesz. Várós!
Remélem amikor megfilmesítik, akkor szép embert választanak márió szerepére!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58208 2021.02.11. 15:10

DanielT írta:Hát ez csodálatos választás lett! Abszolút nem érdekel a film, szóval nem bosszant, őszintén tudok röhögni rajta. :) Gondolom transznemű gyereket nem tudnak még nyíltan castingolni halivúdban, ezért be kellett érni a standard rondanősítéssel.

Kép
Úgy érted, Elliot Page nem vállalta?

Jó, ő öreg, de 17 éves ükanyó (szépanyót nem mertem írni) már Bella Ramsey is, mire adásba kerül, már 18 lesz, vagy hajszál híján annyi. Eléh kislányos alkatnak tűnik, de az első részes Ellie-hez egy kissé túlkoros.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.02.11. 15:18-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58209 2021.02.11. 15:16

Botond írta:Nálad ez a fő preferencia, hogy egy szereplő szép vagy nem szép, az a te dolgod, csak jeleztem, hogy ez elég sickfuck, de nekem alapvetően whatever.
De éppen te írtad le, hogy a szórakoztatóipar tehet róla! Dani csak áldozat! Te pedig egy túlérzékeny lányos apa, aki a nőknek a külsejét már nem nézi, mert az mindegy. Az efféle 17-18 évesekét pláne nem. Múltkor megnéztem egy 30 évest, és már pedofilnak éreztem magam!

Már Dickens ezt csinálta velünk, amikor a sztárját, kicsi Nellt nemcsak angyali jóságúnak, de angyali szépségűként is írta le!

Félve teszek be hajdani illusztrációt, mert félek, valaki ráránt:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58210 2021.02.11. 16:11

Zóanagyvarázsló írta:Félve teszek be hajdani illusztrációt, mert félek, valaki ráránt:

Kép
Ftyftyftyftyfty.. :gonosz1:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58211 2021.02.11. 19:54

Elért a leáld átok, bedöglött a kazán! :banplz:
Még szerencse, hogy nem hétvége előtt 1 nappal -10-ben süvítő széllel..ja, de!
Hétfőn jönnek "megnézni", addig fűtünk klímával.
Avatar
arty

Hozzászólás #58212 2021.02.11. 20:18

Micsu írta:Ha a sok halo coop helyett dolgoztal volna mint en lenne neked is :banplz: :mf2:
irgalmatlan hónapok állnak mögöttem, most jön egy szabad hétvégém (ha kellően szar idő lesz!) ... szóval, hol az oledem?! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58213 2021.02.11. 21:59

arty írta:irgalmatlan hónapok állnak mögöttem, most jön egy szabad hétvégém (ha kellően szar idő lesz!) ... szóval, hol az oledem?! :D
A fagyasztóban. A több mázsányi felhalmozott akciós farhát képében.
Avatar
arty

Hozzászólás #58214 2021.02.11. 22:32

Zóanagyvarázsló írta:A fagyasztóban. A több mázsányi felhalmozott akciós farhát képében.
:wilting:

:wow2:

:sniffles:

basszameg, tényleg ott van :falbav:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58215 2021.02.11. 22:51

Kapcsold mar ki azt a Black Opsot Dt, eleg lesz mar mara :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58216 2021.02.11. 23:59

Micsu írta:Kapcsold mar ki azt a Black Opsot Dt, eleg lesz mar mara :D
Most bírtam abbahagyni. :D Úristen ebben is mennyire peches vagyok. 10-ből 10x ha bemegyek pl egy helységbe aminek van 3 másik "bejárata" akkor ha balra nézek jobbról ölnek és fordítva, de ha kettő nyílást próbálok megközölni akkor meg a harmadikról. És nem túlzás, hogy _MIN-DEN_ alkalommal. Már csak felröhögni tudtam kínomban.

Ami meg csodás, hogy a 60 frémes verzió úgy beszakad 20 köré, hogy öröm nézni, a 120-as meg meg se röccen. Kiválóan sikerült összehozni a srácoknak... :wilting: De az se kutya, hogy a kettő közötti váltáshoz a PS setupba kell menni a játékon kívül. :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58217 2021.02.12. 00:01

Vagy ez a másik tipikus jelenet. Végre összekaparom a napalm támadást ééééss:

phpBB [media]


Ha valaki nem értené mi történik:

-Hosszasan baszakodok, hogy húdetökéletes legyen ahova dobom.
-Ledobom MAGAMRA.
-Azonnal respawnolok a még lángoló területre és ismét meghalok.

És ez olyan tökéletesen jellemzi a COD multi karrierem, hogy jobb nem kell. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58218 2021.02.12. 00:25

Na, hát ez tökre nem ennek indult, de végül ez lett belőle:
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #58219 2021.02.12. 06:49

Greyfox írta:Elért a leáld átok, bedöglött a kazán! :banplz:
Még szerencse, hogy nem hétvége előtt 1 nappal -10-ben süvítő széllel..ja, de!
Hétfőn jönnek "megnézni", addig fűtünk klímával.
Ha szülinapodra fiókkazánt kaptál, akkor csak elő kell venni és bepattintani a másik helyett! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #58220 2021.02.12. 08:00

DanielT írta:Vagy ez a másik tipikus jelenet. Végre összekaparom a napalm támadást ééééss:

[video]tipikusnoobhiba[/video]

Ha valaki nem értené mi történik:

-Hosszasan baszakodok, hogy húdetökéletes legyen ahova dobom.
-Ledobom MAGAMRA.
-Azonnal respawnolok a még lángoló területre és ismét meghalok.

És ez olyan tökéletesen jellemzi a COD multi karrierem, hogy jobb nem kell. :idiota:
Ahelyett, hogy örülnél, hogy legalább a fejedet elöntötte a forróság az új lakásban! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #58221 2021.02.12. 08:04

Greyfox írta:Elért a leáld átok, bedöglött a kazán! :banplz:
Még szerencse, hogy nem hétvége előtt 1 nappal -10-ben süvítő széllel..ja, de!
Hétfőn jönnek "megnézni", addig fűtünk klímával.
Kezd el leszámolni, minimum 75 db deákferit kell kivenned a tartalékban lévő többezer közül... Én jelenleg esténként bundás zsákmányállatokat áldozok többféle istenségnek, hogy tavaszig húzza ki az a szar... megjött a Vaillant ajánlata is, gyakorlatilag ugyanannyi...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58222 2021.02.12. 08:12

Moby írta:Na, hát ez tökre nem ennek indult, de végül ez lett belőle:
Kép
Ezek szerint a szarból várat nem, de platinát lehet építeni! :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #58223 2021.02.12. 08:19

Moby írta:Na, hát ez tökre nem ennek indult, de végül ez lett belőle:
[img]controll[/img]
Mindenki szarozza, de lenyomtam xboxba és nekem bejött... a gunplay kifejezetten yó...
Avatar
Moby

Hozzászólás #58224 2021.02.12. 08:33

DanielT írta:Ezek szerint a szarból várat nem, de platinát lehet építeni! :wilting:
A sztori továbbra is egy totális ökörség, a szokásos Same Lake-féle mindfuck, de a játék jó. Amikor pécén próbáltam, egy unfair, idegesítő szemét volt, de azóta balanszoltak rajta a játékosok sírása miatt, és így teljesen élvezhető lett. A térkép egy retek, de a level design alapvetően nagyon jó, érdemes rámenni a hidden location-ökre. Kicsit ilyen Souls szinten állejtő sokszor rájönni, hogy miként kapcsolódnak a pályák egymáshoz, amik korábban tottális különálló valaminek tűntek. Mint játék teljesen jó így már, hogy nem a chepointtól szaladás-halál-repeatről szól az egész.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58225 2021.02.12. 08:38

Moby írta:A sztori továbbra is egy totális ökörség, a szokásos Same Lake-féle mindfuck, de a játék jó. Amikor pécén próbáltam, egy unfair, idegesítő szemét volt, de azóta balanszoltak rajta a játékosok sírása miatt, és így teljesen élvezhető lett. A térkép egy retek, de a level design alapvetően nagyon jó, érdemes rámenni a hidden location-ökre. Kicsit ilyen Souls szinten állejtő sokszor rájönni, hogy miként kapcsolódnak a pályák egymáshoz, amik korábban tottális különálló valaminek tűntek. Mint játék teljesen jó így már, hogy nem a chepointtól szaladás-halál-repeatről szól az egész.
Még mindig piros-szürke irodában kell rohangálni? :zavart2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58226 2021.02.12. 08:44

DanielT írta:Még mindig piros-szürke irodában kell rohangálni? :zavart2:
Igen, az eleje olyan, de vannak benne eléggé másféle pályák is. Alapvetően nem túl nagy a játék, és nem is túl hosszú. Kb mint a DeS remake volt, méretre, időre, csak itt a platinához elégegyszer végigmenni. És csak kb a játék második harmadában jutott eszembe, hogy platinázni kéne, mert feltűnt, hogy tök sok trofi megvan már "magától", szóval itt nincs olyan, hogy elbaszol valamit, és akkor mégegy kör. Olcsó platina egy egészen játszható játékból+60fps.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58227 2021.02.12. 08:48

eje75 írta:Mindenki szarozza, de lenyomtam xboxba és nekem bejött... a gunplay kifejezetten yó...
Melyik játék ez amúgy? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58228 2021.02.12. 08:49

Botond írta:Melyik játék ez amúgy? :banplz:
Control

/amúgy leeshetett volna, a szmokingos RONDA nőről :ravasz1: Mondjuk a képen nem látszik, hogy RONDA, de ez talán jobb is így mindenkinek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #58229 2021.02.12. 08:54

Moby írta:Control

/amúgy leeshetett volna, a szmokingos RONDA nőről :ravasz1: Mondjuk a képen nem látszik, hogy RONDA, de ez talán jobb is így mindenkinek!
Á,még semmit nem néztem utána a cuccnak. PC-n talán fel van rakva, de ennyi. Elmúlt két hétben kb 0 gémtájm körül hoztam. Hétvégén is inkább szánkózás lesz, mint kockulás. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58230 2021.02.12. 09:04

Moby írta:Igen, az eleje olyan, de vannak benne eléggé másféle pályák is. Alapvetően nem túl nagy a játék, és nem is túl hosszú. Kb mint a DeS remake volt, méretre, időre, csak itt a platinához elégegyszer végigmenni. És csak kb a játék második harmadában jutott eszembe, hogy platinázni kéne, mert feltűnt, hogy tök sok trofi megvan már "magától", szóval itt nincs olyan, hogy elbaszol valamit, és akkor mégegy kör. Olcsó platina egy egészen játszható játékból+60fps.
Melyik a másféle pálya? Egy 10 órás végigjátszásba belenyomtam óránként és csak a lámpa fénye más. Ehhez képest a Dark Souls tutorialban objektíven egymilliárdszor több változatosság van. :wilting: :wilting: :wilting: Felháborító bármilyen párhuzamot vonni a kettő között. Konkrétan SÉRTÉSNEK VESZEM. :nezze: :nezze: :nezze:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #58231 2021.02.12. 09:06

Boldog BenedekFeco napot mindenkinek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #58232 2021.02.12. 09:13

DanielT írta:Melyik a másféle pálya? Egy 10 órás végigjátszásba belenyomtam óránként és csak a lámpa fénye más. Ehhez képest a Dark Souls tutorialban objektíven egymilliárdszor több változatosság van. :wilting: :wilting: :wilting: Felháborító bármilyen párhuzamot vonni a kettő között. Konkrétan SÉRTÉSNEK VESZEM. :nezze: :nezze: :nezze:
A színekből nem tudom hogy képezted le a leveldesign-pályakapcsolódás közötti párhuzamot, de oké :D Ez valami olyasmi lehet, ami a belélegzett pixelekből hátramarad :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58233 2021.02.12. 09:14

Moby írta:A színekből nem tudom hogy képezted le a leveldesign-pályakapcsolódás közötti párhuzamot, de oké :D
Szép vagy nem szép filter van mindenen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58234 2021.02.12. 09:28

Moby írta:A színekből nem tudom hogy képezted le a leveldesign-pályakapcsolódás közötti párhuzamot, de oké :D Ez valami olyasmi lehet, ami a belélegzett pixelekből hátramarad :idiota:
Hát éppen pont leszarrancsizom hogy hogyan kapcsolódnak egymásba a "pályák" ha a beton+korlát+random elszórt trash van mindenhol ami az előző szutyok játékukból megmaradt. Na mindegy, csak annyi a tanulság, hogy megint megnéztem a platinádon felbuzdulva és ismét csak megölte a lelkem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58235 2021.02.12. 10:18

BenedekFeconak sok boldog születésnapot!
Ez a Control annyira nem vált ki semmit belőlem a 26. DF videó után sem, hogy hihetetlen. Odaáig nem merészkednék hogy 0 perc játék után szarozzam, de a képzeletbeli backlog sorrendben mindenképp a Breath of the Wild után tenném.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58236 2021.02.12. 10:26

benőmenő írta:BenedekFeconak sok boldog születésnapot!
Ez a Control annyira nem vált ki semmit belőlem a 26. DF videó után sem, hogy hihetetlen. Odaáig nem merészkednék hogy 0 perc játék után szarozzam, de a képzeletbeli backlog sorrendben mindenképp a Breath of the Wild után tenném.
Az a baj, hogy én nem ilyen elméleti szakember vagyok, hanem ilyen gyakorlatias öregúr, aki nem videóról dönti el, hogy mivel játszik, hanem belekóstol. Ha izlik marad, ha nem, akkor megy. Mondjuk videóról nem tudom hogy derült volna ki nekem, hogy nerfelték a játékot (azontúl, hogy ezt belemondja valaki a mikrofonba, bár szerintem abból sem sok csapódott volna le nálam), de ez már az én bajom. Én már nem fogok nekiállni megtanulni ilyen új módszereket :) A videó arra jó nekem, hogy felhívja a figyelmem valamire, ami addig nem volt fókuszban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58237 2021.02.12. 10:31

Greyfox írta:Elért a leáld átok, bedöglött a kazán! :banplz:
Még szerencse, hogy nem hétvége előtt 1 nappal -10-ben süvítő széllel..ja, de!
Hétfőn jönnek "megnézni", addig fűtünk klímával.
Hogy könnyítsek a lelkeden: a héten kellett vegyek egy macskát, mert a családom széjjel cincált a macskáért, mert az nagyon kell a kutya és a halak mellé. Én meg ráuntam, és engedtem, de akkor még nem tudtam, hogy a macska annyiba kerül, mint egy nextgen konzol. A nagyobbik. Mer macska amúgy van minden sarkon, de az nem jó macska, csak a brit rövidszőrű nemtudommilyen macska a macska. És soha, de soha az életemben nem akartam macskát. Semmilyet.
Néha tökre meg tudom érteni azokat, akik sosem akarnak feleséget meg gyerekeket :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58238 2021.02.12. 10:51

Moby írta:Hogy könnyítsek a lelkeden: a héten kellett vegyek egy macskát, mert a családom széjjel cincált a macskáért, mert az nagyon kell a kutya és a halak mellé. Én meg ráuntam, és engedtem, de akkor még nem tudtam, hogy a macska annyiba kerül, mint egy nextgen konzol. A nagyobbik. Mer macska amúgy van minden sarkon, de az nem jó macska, csak a brit rövidszőrű nemtudommilyen macska a macska. És soha, de soha az életemben nem akartam macskát. Semmilyet.
Néha tökre meg tudom érteni azokat, akik sosem akarnak feleséget meg gyerekeket :idiota:
Nálunk ez in progressz, de szerintem én menhelyről hozok egy cirmost, vagy otthonról a faluból, háztól és kész. Pont elég pénzt fog felzabálni tíz évig, meg az oltások meg a tököm.
Haveromnak pár éve úgy lett cicája, hogy horvátoktól elhozták haza az ott hozzájuk csapódott kóborcicát. Kicsit nehezen ment a családhoz szokás, következő kerti partin mesélte, hogy gondok vannak, mert a macska beleszart az ágyukba, az ő párnájára, meg aztán a garázsba is kiment és ott is odaszart a zsír új mustang cabrio anyósülése elé a padlóra. De mondta, hogy látja rajta, hogy megbánta, és mintha depressziós is lenne, attól fél öngyilkos lesz szegény cica, tarkón vágja magát a baltával háromszor vagy ilyesmi. :idiota: Gyerekei hallották persze és ott visítoztak, hogy jajjapa! :gonosz1:
No mindegy, a macska jól van, és azóta nem szarik sehova, csak ahova lehet, de azért ebben a cica témában is vannak még hullámvölgyek és hegyek meg kanyar is. Az ilyesmit lehet jobb Benő módszerével letudni és youtube only. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58239 2021.02.12. 11:14

Moby írta:. Ha izlik marad, ha nem, akkor megy.
Azért ez nálad nem ilyen egyszerűen fekete vagy fehér ügyebár, mellé kell tenni egy kis rollercoastert és akkor jön ki a képlet. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58240 2021.02.12. 11:14

benőmenő írta:BenedekFeconak sok boldog születésnapot!
Ez a Control annyira nem vált ki semmit belőlem a 26. DF videó után sem, hogy hihetetlen. Odaáig nem merészkednék hogy 0 perc játék után szarozzam, de a képzeletbeli backlog sorrendben mindenképp a Breath of the Wild után tenném.
A történelmi hűség kedvéért szeretném hozzátenni, hogy én több mint egy óra játék után szarozom! :nezze:

Vissza: “Leáldozott.hu”