A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #10921 2016.10.11. 11:05

SlickAdam írta:ugy tudom független banda, T10 csak asszisztalt. nem hiszem, hogy az ö feladatuk volt (high-end) pc-n csekkolni a cuccost.
többi (latvany, gameplay, ...) ugy tudom rendben van, arra miert ne bologathatnanak?
Gondolom ezért is az összes produktumuk kimerül a forza horizonokban, és ezért is kommunikál minden esetben a nevükben Dan fasznyálazó Greenwalt. Mert függetlenek :) Egy szarosszar bérkóderek, akik csak azért kaptak épp külön nevet, mert ők éppen nem pakisztániak/indiaiak, mint a megszokott ügymenet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.10.11. 11:05-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10922 2016.10.11. 11:05

Moby írta:Dehamár...Nos, lehet itt minden szart mosdatni, Arty meg is teszi napi szinten, de hogy a ezek a retkek alapvetően nem az UWP-től retkek arra a legjobb bizonyíték a geow4. Ugyan csak ágyból néztem rá tegnap éjszaka, szal részleteiben azért még nem láttam, de alapvetően olyan stabilan fut elég jó látvány mellett, hogy beszarsz. De a legmeglepőbb nem ez. Olyan statot nyom a renderingről, olyan masterrace fílen terjeng az egészből, hogy a DF minden ujját megnyalja tőle. Külön rajzolás idő, külön a cpu-n futó részek ideje(!), külön a shaderek futásideje, stb... ha garfikon is rajzolna mellé, azt gondolnám, hogy bennefelejetettek valami fejlesztőeszközt. A legkomolyabb analyser , amit játékban valaha láttam. Lehet ezt így is, hogy basznátok szájba a férges cigány tetves kurva anyátok kedves playground.
ja, az a benchmark tool baszott komolynak tünik. pixel counter harcosok jobban ellesznek vele, mint magaval a jatekkal.:D
Avatar
Moby

Hozzászólás #10923 2016.10.11. 11:07

SlickAdam írta:ja, az a benchmark tool baszott komolynak tünik. pixel counter harcosok jobban ellesznek vele, mint magaval a jatekkal.:D
Vagy csak szimplán fontos volt nekik látni és láttatni, hogy odafigyeltek mindenre, hogy érdekes az, hogy valami stabilan fut, és mitől stabil.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10924 2016.10.11. 11:08

Végre már egy időelbaszó open world játék! Olyan régen volt ilyen!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10925 2016.10.11. 11:12

Jaja, én is láttam, le a kalappal a Gears Pc munkásai előtt! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10926 2016.10.11. 11:19

Mindeközben tegnap az derült ki a metroid primeban, hogy gyakorlatilag elvesztem benne. Az egész pályatervezésében ugyanazokat az alapelveket látom, amit egyébként a fromjátékokban is. Bár itt sajnos nincsenek hatalmas belátható terek, akkoriban pöcit más dimenziókban kellett gondolkodni a hardverrel, de ez a legváratlanabb helyeken kibukkanok ott, ahol órákkal korábban jártam, minden összefűzve mindennel, amit a progressz rajzol egyre részletesebbre...ez már bőven benne van ebben is. Annyi ajtót hagytam már ki, annyi helyen nem jártam még miközben folyamatosan új utakat járok be, hogy az már nyomasztó (ld. souls). Egy akció-lövöldében. 2002-ben.
Spoiler
Ezek a helyszínek:
Kép

Amiből egyetlen helyszín így néz ki kibontva...
Kép

LOLBAZDMEG :wow2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10927 2016.10.11. 11:21

Ejha, itt az LG Tv tulajdonosok* és a szomszédok rémálma, ha valakinek jó hangrendszere van. :D

phpBB [media]


*input lag
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10928 2016.10.11. 11:23

DanielT írta:Én ugye semmit* nem tudok a sorozatról, de egy ilyen összehasonlítást elnézve, semmi reményem nem lenne, hogy a technikai problémákon túllépve, ez az új rész egy jó játék lehet. Ha ennyire figyeltek korábban a részletekre, most meg nem, akkor az valszeg másban is tükröződik majd. De a dzsekisniggával biztos jó sokat lehet ölni, meg késelni...

[video][/video]

*Első rész kapott esélyt, de meguntam, a másodiknak a demójától is sírva menekültem (homály/frémfos volt konzolon).
pont az tünt el amitől mafia volt a mafia, broáhh
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10929 2016.10.11. 11:23

DanielT írta:Jaja, én is láttam, le a kalappal a Gears Pc munkásai előtt! :eljen: :eljen: :eljen:
mert?
Avatar
Moby

Hozzászólás #10930 2016.10.11. 11:25

Ha még olvasol minket: Boldog születésnapot Yaddle55! Egy napon születettek a kisebbik fiammal(a naptárban), csak ő ma 1 éves :integet2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10931 2016.10.11. 11:27

Moby írta:Ha még olvasol minket: Boldog születésnapot Yaddle55! Egy napon születettek a kisebbik fiammal(a naptárban), csak ő ma 1 éves :integet2:
Na akkor én is mindkettőjüknek boldog szülinapot kívánok! :D Mit kapsz ma jeles alkalomra? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10932 2016.10.11. 11:28

Micsu írta:mert?
Erről volt szó eddig. Csodásan fut és olyan options menü/analizáló cuccok vannak benne, amiket még soha nem láttam egy játékban sem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10933 2016.10.11. 11:31

DanielT írta:Ejha, itt az LG Tv tulajdonosok* és a szomszédok rémálma, ha valakinek jó hangrendszere van. :D
Ezek a zenés ritmusizék elmentek már nagyon agybeteg kategóriába. Én már nem tudok ezekre mit írni...
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10934 2016.10.11. 11:32

DanielT írta:Erről volt szó eddig. Csodásan fut és olyan options menü/analizáló cuccok vannak benne, amiket még soha nem láttam egy játékban sem.
csodásan fut, látványban meg jó ha hozza a bone szintet
Avatar
Moby

Hozzászólás #10935 2016.10.11. 11:35

DanielT írta:Na akkor én is mindkettőjüknek boldog szülinapot kívánok! :D Mit kapsz ma jeles alkalomra? :D
Töfike a nevében! :) Nem, én nem ajándékozom magam a szülinapja mottóján :D Az megteszem amúgy is minden nap :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #10936 2016.10.11. 11:37

Micsu írta:csodásan fut, látványban meg jó ha hozza a bone szintet
Eddig egyik sem futott csodása bone szinten sem. Sehogyan sem. Egyáltalán, semmi köze nem volt a látványnak a futásához. Amit mindeddig az UWP-nek tulajdonítottunk. Erre cáfol rá a geow4. Nem az UWP miatt futnak rosszul az UWP-s játékok. Hanem az igénytelenség és inkompetencia miatt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10937 2016.10.11. 12:22

Micsu írta:csodásan fut, látványban meg jó ha hozza a bone szintet
He?? 4K-ban, minden ultrán tótam tegnap éjjel kb. 20 percet, meg se röccent...."jó ha hozza a bone szintet"???? Mámint milyen értelemben?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10938 2016.10.11. 13:23

eje75 írta:He?? 4K-ban, minden ultrán tótam tegnap éjjel kb. 20 percet, meg se röccent...."jó ha hozza a bone szintet"???? Mámint milyen értelemben?
nemcsak felbontas meg frem letezik am
Avatar
eje75

Hozzászólás #10939 2016.10.11. 13:46

Micsu írta:nemcsak felbontas meg frem letezik am
Igazad van, nem gondoltam át, amit mondani akartam, nem fogalmaztam pontosan: a sztori "hozza" a bone szintet... a látvány meg kitépi a recés fozs bone látvány két karját és azzal veri agyon... na így helyes... ezt akartam mondani! :banplz: (tudom, mert láttam a bone verziót élőben, meg a saját gépemen is 4k-ban...nem youtube-on, hanem az asztalomon)
Avatar
Moby

Hozzászólás #10940 2016.10.11. 14:35

Ezek után kell vajon leírjam, hogy a geow4 tökéletesen működik steam in-home streaming kertei között is? Mindaz, amit eddig tudni véltünk az uwp-ről a sok tehetségtelen, istentelen, büdösbarom foskódjai okán, nos, az mind invalidnak látszik. Persze ettől még nem lesz jó a sztór, sem az uwp, de sokkal-sokkal kevesebb itt az ms által kierőszakolt limitáció, meg erőforrás zabáló platform, meg stbstbstb. Nem kérem. Itt fakéz kapitány seregének pusztításai látjuk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10941 2016.10.11. 14:38

Moby írta:Ezek után kell vajon leírjam, hogy a geow4 tökéletesen működik steam in-home streaming kertei között is? Mindaz, amit eddig tudni véltünk az uwp-ről a sok tehetségtelen, istentelen, büdösbarom foskódjai okán, nos, az mind invalidnak látszik. Persze ettől még nem lesz jó a sztór, sem az uwp, de sokkal-sokkal kevesebb itt az ms által kierőszakolt limitáció, meg erőforrás zabáló platform, meg stbstbstb. Nem kérem. Itt fakéz kapitány seregének pusztításai látjuk.
Ez nagyon szupcsy, de ettől még nem teljes értékű, Pc-s standardoknak megfelelő a cucc. 3rd party monitoring toolok nem létező támogatása, valós exe híján korlátozások, stb.

Ok, jól fut a Gears, szzupi, már a Killer is jól futott. De a modolás, prezerváció, szabadság sehol nincs, ugyanúgy az MS hónaljában tudod csak használni. Rossz irány, egyértelműen.

szerk: Ja és a legjobb: olvastam beszámolót, hogy a titkosított FH3 filestruktúra miatt, töredezettségmentesíteni sem lehet.

"I downloaded Forza Horizon 3 recently for PC. I noticed I cannot clean up my games HDD now. It was 100% clean and defragged with 0 fragmented files before Forza Horizon 3 install using the Windows Store App. I now have 4,650+ fragments and 46.2GB of fragmented files on my games HDD.

I am using Piriform Defraggler. It does not defrag the FH3 files. It just leaves them. I cannot manually defrag those selected files as I get the error "Defrag aborted. No files were defragmented."
Avatar
Moby

Hozzászólás #10942 2016.10.11. 14:44

DanielT írta:Ez nagyon szupcsy, de ettől még nem teljes értékű, Pc-s standardoknak megfelelő a cucc. 3rd party monitoring toolok nem létező támogatása, valós exe híján korlátozások, stb.

Ok, jól fut a Gears, szzupi, már a Killer is jól futott. De a modolás, prezerváció, szabadság sehol nincs, ugyanúgy az MS hónaljában tudod csak használni. Rossz irány, egyértelműen.
Nyilván, ezért is írtam, hogy ettől még nem lesz jó. Sőt, ez nekem inkább azt mutatja, hogy nem az uwp miatt szar a kvantumbrék, hanem mert a steamre kénytelen voltak kipofozni, hogy ne basszák szájba őket refundal. Ide meg jó lesz így is alapon ment.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10943 2016.10.11. 14:48

Egyébként meg üssetek, de én élvezem ezt a gearst. Ugyanúgy, ahogy élveztem a doomot is, amíg el nem laposodott, remélem ez nem fog. Néha jó egy ilyen agyatlan dara is. Amúgy meg minőségi cucc, jó a szemnek is. Nincs evvel semmi probléma. Vicc, hogy egy ilyen címben kell meglátnom, hogy még nem nyelt el mindent végleg az agyrákos métely, bár Dani szerint ezt elnyelte már az első részével is :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10944 2016.10.11. 14:49

Moby írta:Nyilván, ezért is írtam, hogy ettől még nem lesz jó. Sőt, ez nekem inkább azt mutatja, hogy nem az uwp miatt szar a kvantumbrék, hanem mert a steamre kénytelen voltak kipofozni, hogy ne basszák szájba őket refundal. Ide meg jó lesz így is alapon ment.
A Quantum is a retkes #Sikergen miatt ekkora hulladék. Kerékbe törték magukat, hogy valahogy működjön a moslék gépen és olyan döntéseket hoztak a fejlesztés során, amiknek csak 30 frémig bezárólag kellett működniük.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10945 2016.10.11. 15:33

No kaptam az uj hütő felszerelése alkalmán, és rendet vágtam belül, a legutobbi kábelezés ota zürzavar volt, "majd megcsinálom később" cimszo alatt. :)

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10946 2016.10.11. 15:38

"It's a reverse glory hole!" :DD

Zseniális kommentár.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10947 2016.10.11. 15:40

Mekee írta:No kaptam az uj hütő felszerelése alkalmán, és rendet vágtam belül, a legutobbi kábelezés ota zürzavar volt, "majd megcsinálom később" cimszo alatt. :)

Kép
Szép a VGA kábel és a bordély világítás. :D A kártya viszont eléggé lóg, kösd fel valami láthatatlan, vékony damillal, cérnával.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10948 2016.10.11. 17:52

DanielT írta:Szép a VGA kábel és a bordély világítás. :D A kártya viszont eléggé lóg, kösd fel valami láthatatlan, vékony damillal, cérnával.
Jah :wow1: A piros led helyett mondjuk valami kék jobblenne, vagy semmilyen, majd utánalesek mivel lehetne helyettesíteni, ami tudja azt kb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10949 2016.10.11. 19:27

No, hát fuck this shit alapon ez lett. 1080-at akartam, de a kinézett cucc ára nem akart normalizálódni, meg egyébként sem fog az a 20% soha hiányozni, amíg ilyen arányban kell töketlen barom fejlesztők szemetére számítani megint...

Úgyhogy ilyenje senkinek nincs, nosztalgia faktor is beficcent a márka miatt (Inno3d). :) BF1 playernek kiválóan megfelel majd, aztán majd meglátjuk!

Gigantikus kártya, mellette a 970. Alapból, bármiféle hozzányúlás nélkül 1975 Mhz-re boostol. Most épp Heaven megy, 63 fokos, 2050 Mhz-en, coil whine nulla, venti hang nulla.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10950 2016.10.11. 19:32

DanielT írta:No, hát fuck this shit alapon ez lett. 1080-at akartam, de a kinézett cucc ára nem akart normalizálódni, meg egyébként sem fog az a 20% soha hiányozni, amíg ilyen arányban kell töketlen barom fejlesztők szemetére számítani megint...

Úgyhogy ilyenje senkinek nincs, nosztalgia faktor is beficcent a márka miatt (Inno3d). :)
najszos! :eljen: ezuttal a nem-MSI/ASUS/... kartyak is baromi jok lettek. söt...
2050MHz az igen jo. ha tenyleg kussol es hüvös is, akkor sztem ne is gondolkodj mason.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10951 2016.10.11. 19:33

DanielT írta:végreváltott.txt
Már komolyan kezdtem aggódni! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10952 2016.10.11. 19:51

DanielT írta:Úgyhogy ilyenje senkinek nincs
De figyukamá...azzal házzal. Hát azzal valamit kéne csinálni, mer értem én, hogy 13 éve kiszolgál, de ez minden körülményt és tényt figyelembe véve is kezd vállalhatatlan lenni :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10953 2016.10.11. 20:04

Moby írta:De figyukamá...azzal házzal. Hát azzal valamit kéne csinálni, mer értem én, hogy 13 éve kiszolgál, de ez minden körülményt és tényt figyelembe véve is kezd vállalhatatlan lenni :banplz:
_RENDKÍVÜL_ erős az érzelmi kötődésem hozzá. Nem tudnám elviselni, hogy kibelezve kidobjam. :( Többet ér ez a régi jóbarát érzés, mint egy új ismeretlené.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #10954 2016.10.11. 20:47

DanielT írta:No, hát fuck this shit alapon ez lett. 1080-at akartam, de a kinézett cucc ára nem akart normalizálódni, meg egyébként sem fog az a 20% soha hiányozni, amíg ilyen arányban kell töketlen barom fejlesztők szemetére számítani megint...

Úgyhogy ilyenje senkinek nincs, nosztalgia faktor is beficcent a márka miatt (Inno3d). :) BF1 playernek kiválóan megfelel majd, aztán majd meglátjuk!

Gigantikus kártya, mellette a 970. Alapból, bármiféle hozzányúlás nélkül 1975 Mhz-re boostol. Most épp Heaven megy, 63 fokos, 2050 Mhz-en, coil whine nulla, venti hang nulla.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Hol van még a hóvége?? :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10955 2016.10.11. 21:44

Moby írta:Nyilván, ezért is írtam, hogy ettől még nem lesz jó. Sőt, ez nekem inkább azt mutatja, hogy nem az uwp miatt szar a kvantumbrék, hanem mert a steamre kénytelen voltak kipofozni, hogy ne basszák szájba őket refundal. Ide meg jó lesz így is alapon ment.
De miért, most ki hitte azt, hogy konkrétan az UWP miatt mocskok a portok? Nekem ez új, hogy ez a baj vele. Az, hogy miatta meg sem javíthatók, az már inkább igaz.

Egyébként nekem is úgy rémlik, hogy a talán első fecske Killer Instincttel nem volt semmi baj portilag az olvasottak alapján. Csak azt senki sem próbálta innen, nekem meg még Win 10-em sincs.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10956 2016.10.11. 21:55

DanielT írta: ilyenje senkinek nincs, nosztalgia faktor is beficcent a márka miatt (Inno3d).
Wow gratula! Logikusan gondolkodva az 1070 a real solution ez nem kérdés, szvsz. jól döntöttél, csinos kártya! A nosztalgia engem is elkapott: eszembe jut az első és egyetlen Inno3d kártyám....elfüstölt 6 hónap után... leszedtem a hűtőt, és kiesett alóla valami trutyiban úszó gézlap.....true story! Mi a következő lépés? Feljebb lépsz felbontásban (különben mi a rákért dobtál ki ennyi pénzt???), vagy azon fogsz rejszolni, hogy milyen qwa jól pihen a gpu 1080p-ben, mint Moby? :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10957 2016.10.11. 22:03

eje75 írta:Wow gratula! Logikusan gondolkodva az 1070 a real solution ez nem kérdés, szvsz. jól döntöttél, csinos kártya! A nosztalgia engem is elkapott: eszembe jut az első és egyetlen Inno3d kártyám....elfüstölt 6 hónap után... leszedtem a hűtőt, és kiesett alóla valami trutyiban úszó gézlap.....true story! Mi a következő lépés? Feljebb lépsz felbontásban (különben mi a rákért dobtál ki ennyi pénzt???), vagy azon fogsz rejszolni, hogy milyen qwa jól pihen a gpu 1080p-ben, mint Moby? :idiota:
Mázlista! Nekem nem bírt 6 hónapot (6600 GT). Sose ment tönkre más videokártyám. Mondjuk a cseréje sem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10958 2016.10.11. 22:15

Zóanagyvarázsló írta:De miért, most ki hitte azt, hogy konkrétan az UWP miatt mocskok a portok?
Mindenki, aki látta őket futni, és látta, hogy tökugyanolyan tüneteket produkálnak. Vagyis pontosítanék, mert lehet neked valami valahol félrement: nem a mocsokport mivolta, hanem a futtatókörnyezet mivolta. De ne szakértsetek ilyeneket, mert kb. tízezerszer lehet nagyobb a tárgyi tudásom ebben a témakörben gyakorlati alkalmazás szinten, és még nekem sincs fingom a valós helyzetről, szal ezügyben a megmondások erősen, mármár bohókásan invalidak :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10959 2016.10.11. 22:16

eje75 írta:Wow gratula! Logikusan gondolkodva az 1070 a real solution ez nem kérdés, szvsz. jól döntöttél, csinos kártya! A nosztalgia engem is elkapott: eszembe jut az első és egyetlen Inno3d kártyám....elfüstölt 6 hónap után... leszedtem a hűtőt, és kiesett alóla valami trutyiban úszó gézlap.....true story! Mi a következő lépés? Feljebb lépsz felbontásban (különben mi a rákért dobtál ki ennyi pénzt???), vagy azon fogsz rejszolni, hogy milyen qwa jól pihen a gpu 1080p-ben, mint Moby? :idiota:
Nincs következő lépés, csak le akartam már zárni a GPU témát, amíg nem jön valami újabb széria. :) Valszeg a 1080p alvórejsz, de méginkább a monitorsemegy alvórejsz lesz a kártya fő felhasználási területe, pláne a BF1 után. Mondjuk az azért ki fog tartani egy darabig remélem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10960 2016.10.11. 22:18

eje75 írta:Wow gratula! Logikusan gondolkodva az 1070 a real solution ez nem kérdés, szvsz. jól döntöttél, csinos kártya! A nosztalgia engem is elkapott: eszembe jut az első és egyetlen Inno3d kártyám....elfüstölt 6 hónap után... leszedtem a hűtőt, és kiesett alóla valami trutyiban úszó gézlap.....true story! Mi a következő lépés? Feljebb lépsz felbontásban (különben mi a rákért dobtál ki ennyi pénzt???), vagy azon fogsz rejszolni, hogy milyen qwa jól pihen a gpu 1080p-ben, mint Moby? :idiota:
Az első inno kártyám egy innovision mighty banshee volt (voodoo banshee). Rohadt jó volt, imádtam :) Azóta volt egy pár, semmi bajom nem volt velük soha.

Amúgy meg a megfelelő ajánlatra várok monitorban, rohattyanakmek :duhos2: Nekem nincsenek százezreim ilyen úri hóbortokra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10961 2016.10.11. 22:30

Köcsögfasztúró MS letiltott LOL
Valamelyik nap beírtam arra a retekszar recore demóra értékelésként, hogy "EL SEM INDUL EZ A FOS!", erre most üzenet akarok küldeni havernak, és kiírja, hogy nem kommunikálhatok a korábbi viselkedésem miatt. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10962 2016.10.11. 22:38

Moby írta:Mindenki, aki látta őket futni, és látta, hogy tökugyanolyan tüneteket produkálnak. Vagyis pontosítanék, mert lehet neked valami valahol félrement: nem a mocsokport mivolta, hanem a futtatókörnyezet mivolta. De ne szakértsetek ilyeneket, mert kb. tízezerszer lehet nagyobb a tárgyi tudásom ebben a témakörben gyakorlati alkalmazás szinten, és még nekem sincs fingom a valós helyzetről, szal ezügyben a megmondások erősen, mármár bohókásan invalidak :)
Ja, a futtatókörnyezet tiszta sor (mármint nem értek hozzá, de a fos az fos). De az változott a GeoW 4-gyel? Kétlem. Az egy jó port, amibe tettek bele Master Race-es feature-öket, nem? Ez jó, meg szembe megy az eddigi többséggel, de nem látom az elképzelhetetlen fordulatot benne, szóval fura volt elsőre a tálalás, nem tudtam erről a közhangulatról/szakmai "konszenzusról".

A szakértést viszont inkább meghagyom kedvenc SG-s cimbidnek :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10963 2016.10.11. 22:42

Zóanagyvarázsló írta:Ja, a futtatókörnyezet tiszta sor (mármint nem értek hozzá, de a fos az fos). De az változott a GeoW 4-gyel? Kétlem. Az egy jó port, amibe tettek bele Master Race-es feature-öket, nem? Ez jó, meg szembe megy az eddigi többséggel, de nem látom az elképzelhetetlen fordulatot benne, szóval fura volt elsőre a tálalás.

A szakértést viszont inkább meghagyom kedvenc SG-s cimbidnek :ravasz1:
Hááát...na. Szal magunközt ez a geow4 azér olyan ám, mint a KI: ha jól összekapja magát a kétves nexus5-öm, akkor lehet, hogy kigurul belőle használható sebességgel. Nemtudom, alkalmasak-e ezek egyáltalán mintavételre (a KI tutter nem).
Avatar
Moby

Hozzászólás #10964 2016.10.11. 22:50

Eddig kb ez volt a legszebb rész a játékban, nemtudom hordoz-e információt egyáltalán, hogy ez jól fut :)
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10965 2016.10.11. 22:51

Moby írta:Hááát...na. Szal magunközt ez a geow4 azér olyan ám, mint a KI: ha jól összekapja magát a kétves nexus5-öm, akkor lehet, hogy kigurul belőle használható sebességgel. Nemtudom, alkalmasak-e ezek egyáltalán mintavételre (a KI tutter nem).
Az én állam se esett le videók alapján a látványától (bár mindig meglepődöm,hogy már vannak benne színek), de nem is én rendeltem elő végigratatázni. Némely mocsokhoz képest viszont legalább játszhatónak tűnik. A Quantum Break amúgy ütött nálad pofázmányra? Mert nálam még annyira se jött át grafikailag videók alapján, mint az Alan Wake, ami nem volt csúnya, de annyira nem hatott meg. (A Max Payne-eket kb. újságban láttam a monitorom előtt, de azok egyébként is aláztak a maguk idejében.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #10966 2016.10.11. 22:52

Zóanagyvarázsló írta:Az én állam se esett le videók alapján a látványától (bár mindig meglepődöm,hogy már vannak benne színek), de nem is én rendeltem elő végigratatázni. Némely mocsokhoz képest viszont legalább játszhatónak tűnik. A Quantum Break amúgy ütött nálad pofázmányra? Mert nálam még annyira se jött át grafikailag videók alapján, mint az Alan Wake, ami nem volt csúnya, de annyira nem hatott meg. (A Max Payne-eket kb. újságban láttam a monitorom előtt, de azok egyébként is aláztak a maguk idejében.)
A QB grafban egy nulla.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10967 2016.10.11. 22:53

Moby írta:A QB grafban egy nulla.
Akkor azért fut szarul, mert úgyis néz ki!
Avatar
arty

Hozzászólás #10968 2016.10.11. 22:58

Moby írta:A playground is T10 divizió. Ugyanúgy a főpatkány bólint erre is.
ne légy naiv. erről a vizsönmenedzserek döntöttek, amikor kiszarták az uwpt és a pléjenivert...
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #10969 2016.10.11. 23:06

Moby írta:Ha még olvasol minket: Boldog születésnapot Yaddle55! Egy napon születettek a kisebbik fiammal(a naptárban), csak ő ma 1 éves :integet2:


Persze, hogy olvaslak titeket. :papakacsint: Nagyon köszönöm!
Épp a Gears 4-gyel játszanék, délután el is indult, aztán 1 óra után kiléptem, a Win10 leszedett valami frissítést, azóta a Gears 4 is frissíteni akarja magát, de az sajnos mindig megszakad, így egyelőre ennyi volt a nagy kaland.
Avatar
arty

Hozzászólás #10970 2016.10.11. 23:06

Moby írta:Ezek után kell vajon leírjam, hogy a geow4 tökéletesen működik steam in-home streaming kertei között is? Mindaz, amit eddig tudni véltünk az uwp-ről a sok tehetségtelen, istentelen, büdösbarom foskódjai okán, nos, az mind invalidnak látszik. Persze ettől még nem lesz jó a sztór, sem az uwp, de sokkal-sokkal kevesebb itt az ms által kierőszakolt limitáció, meg erőforrás zabáló platform, meg stbstbstb. Nem kérem. Itt fakéz kapitány seregének pusztításai látjuk.
a ps3nál fejlesztőbarátabb konzol meg soha nem létezett!!!44 :P

akkor szerepek leosztva: én az uwps játékokat, te az uwpt mosdatod mostantól! :idiota: deal?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10971 2016.10.11. 23:09

Moby írta:Eddig kb ez volt a legszebb rész a játékban, nemtudom hordoz-e információt egyáltalán, hogy ez jól fut :)
[videohujujuj.avi[/video]
Fúúúdenagyonvittétekaztaládát! Gémpléj at it's best! :D A rádióban kiáltozó agresszív sztereotipikus nőtől már kerestem azonnal az uninstall gombot. :D

Egyébként az nem rossz terület, csak olyan... semmilyen az art. A Gears zsírosbeles fémesköves gyökerei keverednek a Forza fesztiválhangulatával és színeivel. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #10972 2016.10.11. 23:12

DanielT írta:A Quantum is a retkes #Sikergen miatt ekkora hulladék. Kerékbe törték magukat, hogy valahogy működjön a moslék gépen és olyan döntéseket hoztak a fejlesztés során, amiknek csak 30 frémig bezárólag kellett működniük.
a szó amit keresel: optimalizáció és lead platform :P

hány konzolcim fut fosul a moslék pécévilág miatt? kb mind... a tulvállalás kényszere, a hasonlítgatások szépen huszfrémesítették a konzolgéminget :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10973 2016.10.11. 23:14

Moby írta:Eddig kb ez volt a legszebb rész a játékban, nemtudom hordoz-e információt egyáltalán, hogy ez jól fut :)
phpBB [media]
majd jelents már plz, hogy gyakoriak-e ezek a vattacukor szines helyszinek, mert baromira nem all jol Gears-nek. ez nem Bulletstorm basszus.
Avatar
arty

Hozzászólás #10974 2016.10.11. 23:21

Moby írta:Köcsögfasztúró MS letiltott LOL
Valamelyik nap beírtam arra a retekszar recore demóra értékelésként, hogy "EL SEM INDUL EZ A FOS!", erre most üzenet akarok küldeni havernak, és kiírja, hogy nem kommunikálhatok a korábbi viselkedésem miatt. :banplz:
Náci banda.

De respekt, hogy még vetted a fáradtságot a kommentelésre, én 2-3 játék/app után feladtam. Rezetelik a statot, ill. a sok agyhalott ugyis felszavazza 4.8-ra.... a te hsz-ed meg má' nem is látszik, pláne ha cenzurázzák is.
Avatar
arty

Hozzászólás #10975 2016.10.11. 23:31

DanielT írta:Fúúúdenagyonvittétekaztaládát! Gémpléj at it's best! :D A rádióban kiáltozó agresszív sztereotipikus nőtől már kerestem azonnal az uninstall gombot. :D

Egyébként az nem rossz terület, csak olyan... semmilyen az art. A Gears zsírosbeles fémesköves gyökerei keverednek a Forza fesztiválhangulatával és színeivel. :idiota:
Nekem a Gears of Fable ugrott be :)

de nembaj, VÉGRE SZÍNES! bár már a judgement se volt olyan alulszaturált, ez lesz az IGAZI :)

---

BRÉKING !!!

1 év után helyrerakták a Halo Reach visszakompatibilitását, immár jobban fut one-on, mint anno 360on.
teljes a széria, 1 gépen letolható a 7 résznyi EPIKUS EPOSZ, méltó(bb) kinézettel, frémmel, pixellel :P

---

amugy one hiányában (se fh3, se gears, se asscreed :( ) tlour remazter pörög. pont olyan tizes, amilyenre emlékeztem, csak mégszebb és a frém is határozottan javult ;) lehet erre így majd 11 pontot kell adnom?! :/
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10976 2016.10.11. 23:34

arty írta:amugy one hiányában (se fh3, se gears, se asscreed :( ) tlour remazter pörög. pont olyan tizes, amilyenre emlékeztem, csak mégszebb és a frém is határozottan javult ;) lehet erre így majd 11 pontot kell adnom?! :/
a remaster-t is remastereltek mar?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10977 2016.10.11. 23:52

nezem hivatalos mikrofos oldalt Gears kapcsan: atiranyit Amazon-ra, hogy onnan vegyek kodot (nem veszek, csak nezegettem). es mit latok? hogy micsoda szupi jo dolog ez a XO/W10 mindenholjatszhatsz hülyegyerek dolog:
- Gears 4 XO lemez - 50 ojro
- Gears 4 XO/PC kod - 70 ojro
:sniffles:
Avatar
eje75

Hozzászólás #10978 2016.10.11. 23:55

Rohadtul tetszik, de 3500 dodó.. .. ilyenem se lesz soha az tuti... de leszopok bárkit, ha előtte felszerel egy ilyet a nappalimba... vagy ha nagyon muszáj :action:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10979 2016.10.12. 07:46

eje75 írta:Rohadtul tetszik, de 3500 dodó.. .. ilyenem se lesz soha az tuti... de leszopok bárkit, ha előtte felszerel egy ilyet a nappalimba... vagy ha nagyon muszáj :action:
[video]nyami.avi[/video]
Az egyetlen kijelző tech, aminek léteznie kellene, erre a Samsung kiszállt/feladta a gyártását, mert akkora macera. :(((((( Pedig ők meg tudták volna tolni rendesen, így viszont esélyt se látok rá, hogy 2 éven belül elérhető, illetve nekem ésszerű árban legyen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10980 2016.10.12. 08:37

SlickAdam írta:majd jelents már plz, hogy gyakoriak-e ezek a vattacukor szines helyszinek, mert baromira nem all jol Gears-nek. ez nem Bulletstorm basszus.
Eddig ilyen volt mindenhol. És de, pont olyan mint a Bulletstorm, és nem is áll rosszul neki. A kibaszott steril környezet már annál inkább, amit nyilvánvalóan az xbox képességeihez méreteztek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #10981 2016.10.12. 08:41

eje75 írta:Rohadtul tetszik, de 3500 dodó.. .. ilyenem se lesz soha az tuti... de leszopok bárkit, ha előtte felszerel egy ilyet a nappalimba... vagy ha nagyon muszáj :action:
phpBB [media]
Pár éven belül elérhető áron lesz ez. És akkor valaki ott fog várni a nappalidban, letolt gatyával a mellbimbóit cirógatva :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #10982 2016.10.12. 08:59

Greyfox írta:Pár éven belül elérhető áron lesz ez. És akkor valaki ott fog várni a nappalidban, letolt gatyával a mellbimbóit cirógatva :D
He megérem azt a pár évet, és tényleg elérhető lesz, akkor elérem magam is, nem kell koptatnom a számat... az ajánlat csak ilyen ár mellett elérhető! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10983 2016.10.12. 09:01

Yaddle55 írta:Persze, hogy olvaslak titeket. :papakacsint: Nagyon köszönöm!
Épp a Gears 4-gyel játszanék, délután el is indult, aztán 1 óra után kiléptem, a Win10 leszedett valami frissítést, azóta a Gears 4 is frissíteni akarja magát, de az sajnos mindig megszakad, így egyelőre ennyi volt a nagy kaland.
Ezt csinálta nekem is. Aztán azt játszottam, hogy amikor megállt, lepauzáltam, és visszaindítottam. Na így elszenvelegtünk valami 543Mb-ig, és ott magárahagytam. Aztán jött a piros csík, és szépen lassan végigment, de a számláló már nem ment tovább. Szvsz tölti az a háttérben, csak a számláló van kiszopósodva.

Node mindez már nem is számít, mert HOLNAP!
HOLNAP.
Kép
Spoiler
Kép
Kép

E!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #10984 2016.10.12. 09:17

eje75 írta:He megérem azt a pár évet, és tényleg elérhető lesz, akkor elérem magam is, nem kell koptatnom a számat... az ajánlat csak ilyen ár mellett elérhető! :nezze:
Ajánlattétel utáni ÁSZF módosítás nem ér! :ejnye1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #10985 2016.10.12. 09:28

Moby írta:Ezt csinálta nekem is. Aztán azt játszottam, hogy amikor megállt, lepauzáltam, és visszaindítottam. Na így elszenvelegtünk valami 543Mb-ig, és ott magárahagytam. Aztán jött a piros csík, és szépen lassan végigment, de a számláló már nem ment tovább. Szvsz tölti az a háttérben, csak a számláló van kiszopósodva.

Node mindez már nem is számít, mert HOLNAP!
HOLNAP.
Kép
Spoiler
Kép
Kép

E!
Hmmm.... egyre gondolunk? Tegnap eszembe jutott megnézem már 1,5 év (azóta csak a bétát toltam) után a BF4-et, milyen 4k-ban... 1 óra után csörgött a telefonom, Michele Wild keresett, tanácsért: "mester...mester.... mi a titok? Ennyit még életemben nem szoptam 1 óra alatt..." Kezdek picit aggódni, hogy öreg vagyok Én már ehhez... lehet Mobynak lesz igaza és ez lesz belőle:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10986 2016.10.12. 09:35

Moby írta:Node mindez már nem is számít, mert HOLNAP!HOLNAP.
A spoilerben lévő logó+gif kombótól felröhögtem a liftben és közönségem is volt. :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #10987 2016.10.12. 10:28

DanielT írta:A spoilerben lévő logó+gif kombótól felröhögtem a liftben és közönségem is volt. :DD
Mitmondhatnék...használd a lépcsőket! :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10988 2016.10.12. 10:59

Mi majd akkor fogunk rohogni mikor sirtok az unalmas single vegett nameg keszitem a popcornt moby multis kalvariajahoz :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #10989 2016.10.12. 11:08

Micsu írta:Mi majd akkor fogunk rohogni mikor sirtok az unalmas single vegett nameg keszitem a popcornt moby multis kalvariajahoz :D
És aztán elégedetten és vidáman visszatérsz a csodálatos mafia3 karrierhez? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10990 2016.10.12. 11:13

Moby írta:És aztán elégedetten és vidáman visszatérsz a csodálatos mafia3 karrierhez? :banplz:
human revolutionhoz :D
No offense csak a bf1 beta vegen nem ezekre a gifekre emlekszem toled, mi tortent? :D

Vissza: “Leáldozott.hu”